Až do -40%! Doba doručení 2-7 pracovních dnů5

Pouze:00hod.00min.00sek
BOXFRESH
Počet produktů: 17
Sledovat

Boxfresh: čerstvé boty z krabice

Boxfresh je značka, která pochází z Londýna a inspiruje se módou tamní mládeže. Jak její název napovídá, její produkty k zákazníkovi přichází „čerstvé z krabice“. Boxfresh se tedy zaměřuje na výrobu kvalitních pánských bot. Kromě toho však ve svých začátcích v roce 1989 vytvářela tato značka retro potisky na trička, která se brzy stala kultem zejména na londýnské kreativní scéně. V době, kdy se v módě míchala celá řada stylů, chtěla značka Boxfresh oživit každodenní ležérní módu. Je jednou ze značek, které se od počátku snažily klást důraz na streetovou módu a sama byla přítomna u jejího rozvoje. Na tom se dodnes nic nezměnilo, stejně jako její modely neprošly výraznými změnami: Stále reprezentují módu londýnské mládeže. Boxfresh zůstává jednou z firem s malým týmem, ale s o to větší chutí obohacovat streetový styl svými modely.

Ideální pár bot najde v Boxfresh online shopu každý

Boxfresh online shop nabízí různé druhy kvalitních párů bot pro muže. Některé Boxfresh tenisky jsou vyrobeny z textilního materiálu, jiné mají zase svrchní materiál zpracovaný z pevné kůže. V nabídce jsou nízké i vyšší kotníkové tenisky. Záleží na vkusu každého muže. Všechny Boxfresh boty jsou opatřeny pohodlnou stélkou, aby při nošení zajistily svému majiteli vysoký komfort. Boxfresh vyrábí mnoho druhů pánských bot, u všech ale klade důraz na perfektní design a kvalitní rafinované zpracování inspirované městskou módou. V Boxfresh internetovém obchodě si vybere každý muž, který se rád obléká v moderním, sportovně elegantním stylu s nádechem ležérnosti.

Boxfresh – módní a zodpovědná značka

Ať už do práce, na nákupy do města nebo na setkání s přáteli, značky Boxfresh nabízí boty pro jakoukoli příležitost. Nespornou výhodou je barevné provedení veškeré obuvi a její minimalistický design - všechny páry jsou laděny do decentních, neutrálních barev, takže je snadno zkombinuješ s jakýmkoli outfitem. Většina modelů je navíc jednobarevná. U značky Boxfresh si mezi slušivými módními páry bot vybere každý. Obuv této značky však nejen skvěle vypadá, ale firma se také snaží své produkty vyrábět zodpovědně. Podporuje etický obchod mezi dodavateli a snaží se co nejvíce snížit svůj dopad na životní prostředí recyklací a dalšími aktivitami. Značka tedy dodává mužům kvalitní obuv, ale zajímá se zároveň o své prostředí a férový obchod. Její činnost přesahuje pouhou produkci módní obuvi, což ji činí výjimečnou.