Pásky pro muže61

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Pásky

Objev další produkty z kategorie Pásky

Pánský pásek Calvin Klein – elegantní i ležérní

Pánské pásky často patří mezi podceňované doplňky, jejich funkce se však nedá zapřít. Kromě funkčního designu jim kraluje výrazná přezka, která dokáže doplnit Tvůj outfit na jedničku. Kvalitní pánský pásek Calvin Klein patří mezi nejžádanější. Splňuje totiž všechny požadavky na kvalitu i design. Pokud je pro Tvou práci kontakt s lidmi stěžejní, jistě rád chodíš upravený. Bez pásku by to tedy rozhodně nešlo. Značka Calvin Klein byla založena už v 60. letech, jméno zdědila po svém zakladateli Calvinu Kleinovi. Ten nejprve navrhoval módu z džínoviny, ke které později přibyla i ostatní móda, obuv a doplňky. Dnes má tato značka v sortimentu obrovskou nabídku pánské i dámské módy, která osloví. Náš e-shop ABOUT YOU Ti v této kategorii nabídne jak klasické kožené pánské pásky Calvin Klein, tak ležérní látkové modely se zlatou i stříbrnou přezkou. Některé pásky jsou široké, jiné zase decentního charakteru. Opasky můžeš libovolně kombinovat podle aktuálního outfitu. Pokud si nechceš pořizovat více kousků, potěšíme Tě. Jednoduše si u svého nového pásku vyměň přezku za jinou. Jestli miluješ elegantní gentlemanský look, nasaď si pánský pásek Calvin Klein k oblekovým kalhotám a formální košili. Obecně platí, že barva kravaty nebo motýlku by měla ladit s páskem a obuví. Mysli na to při výběru a nakupuj jako profesionální stylista. Ležérní volnočasový look v podobě chinos a polotrika zase můžeš doplnit látkovým páskem, který nepůsobí příliš upjatě. Hraj si s doplňky a ukaž, co v Tobě je. Pánské pásky Calvin Klein budou ozdobou Tvého šatníku.

Pánské pásky Calvin Klein pro náročné muže

Elegantní styl není nic pro Tebe? Nevadí, pánský pásek Calvin Klein upotřebíš i ke klasickým džínám a teniskám. Nejen, že Ti díky němu nespadnou kalhoty, ale zároveň bude Tvůj outfit vypadat uceleně a stylově. Je jedno, jestli si vybereš kožený nebo látkový model, s opaskem z naší nabídky rozhodně nikdy nešlápneš vedle. Jedinečnost pásku závisí i na jeho přezce. Ta může být jednoduchá nebo výrazná s logem labelu. Vybírej z hnědých, černých nebo modrých modelů, které se hodí naprosto ke všemu! Klikni na konkrétní model a přečti si jeho specifické znaky jako je materiál, design nebo délka. V ABOUT YOU najdeš vše uvedeno pěkně na jednom místě. Snazší to být nemůže.

Jaký pánský pásek Calvin Klein Tě zaujal?

Pánský pásek Calvin Klein by neměl chybět v šatníku žádného z nás. ABOUT YOU má v rukávu celou řadu modelů s nastavitelnou přezkou pro Tvůj komfort. Chceš, aby Ti pásek vydržel co nejdéle? Toho dosáhneš pravidelnou péčí. Například kožený pásek Ti vydrží roky, pokud ho budeš pravidelně leštit. K tomu Ti doporučujeme přírodní přípravky na bázi včelího vosku, které umí zázraky. V žádném případě nepoužívej chemická leštidla. Při výběru pásku je také velmi důležitá správná velikost. Pokud ale přeci jen sáhneš vedle a po dodání něco nesedí, neváhej a využij naší lhůty 100 dní na případné vrácení zboží. Vždyť je to zdarma.