ZIMNÍ SLEVY! Sleva až do 60 %5

Nepromokavé bundy pro muže32

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Nepromokavé bundy

Objev další produkty z kategorie Bundy

Pánské nepromokavé bundy: Cool značky i vlastnosti

Pryč jsou časy, kdy byla jediným oblečením do deště klasická igelitová pláštěnka! Dnes si můžeš vybrat z obrovské nabídky pánských nepromokavých bund, které nejenže skvěle poslouží proti nepřízni počasí, ale zároveň Ti dodají i super styl. Pánské bundy The North Face oceníš na výletě do hor nebo na jakoukoliv jinou outdoorovou aktivitu. Jsi zastáncem jednoduchosti? Spoustu neutrálních modelů, které se snadno kombinují, na Tebe čeká u značky Derbe. Výrazné barvy, slušivé střihy a skvělou funkčnost Ti přináší pánské nepromokavé bundy Urban Classics. Libuješ si v čistě sportovním stylu? Nike sportswear Tě nenechá na holičkách ani v dešti. Pánské nepromokavé bundy od této značky jsou hladké a lehké jako pírko. Cítíš se svůj v utility street stylu? Pak vsaď na kolekce Wip Carhartt. Pánské modely této značky jsou funkční a plné mužných detailů v americkém designu. Modely v tmavší hnědé či maskáčové variantě jsou Tvými novými must-have kousky. Svěží skandinávský styl Ti přináší zas Only and Sons. Jejich neutrální modely užiješ do města i přírody. Rád střídáš oblečení a změna je druhé jméno Tvého stylu? Pak sáhni třeba po oboustranné bundě do deště od značky Karl Kani, která Tě díky kontrastním stranám bude bavit hned dvakrát!

Kategorie nepromokavé bundy pánské: Vlastnosti a materiály

Pánské nepromokavé bundy jsou vybaveny potřebnými i stylovými prvky – od velkých bočních průhmatových kapes po spoustu designových detailů, které Tě v davu odliší od ostatních. Často používaným materiálem je u pánských nepromokavých bund polyester, a to jak pro svrchní vrstvu, tak pro podšívku. Vrchní vrstva může být třeba také ze 100% nylonu, nebo pro větší poddajnost materiálu může být obohacena i o bavlnu. Tyto materiály poskytují kouskům do deště jejich vynikající a nenahraditelné vlastnosti jako je odolnost proti vodě i větru a zároveň prodyšnost, kterou takové bundy nutně potřebují, aby Ti dodaly zároveň pocit pohodlí i volnosti. Těšit se můžeš ale také na teplé flísové podšívky, které Tě nezradí ani v zimních mrazících. A nebyla by to správná bunda do plískanice, kdyby neměla kapuci. Většina modelů pánských bund do deště se s ní tak může pochlubit, a to buď ve formě, která jde odepnout či zarolovat do okraje bundy, nebo napevno.

Pánské nepromokavé bundy na ABOUT YOU

Ať už hledáš nový ideální kousek do přírody, na běžné nošení do města nebo pro své sportovní aktivity, na ABOUT YOU si z široké nabídky, kterou Ti přinášíme, určitě vybereš. Vybírat můžeš ze všech střihů, barev i délek, které si jen umíš představit. Dáš raději přednost nenápadné černé pánské nepromokavé bundě, nebo sáhneš spíš po výrazném, třeba žlutém, kousku, který Ti deštivý den rozsvítí na maximum? Tvůj nový model Ti navíc doručíme v rekordním čase od objednání a kdyby Ti náhodou neseděl, nebo se Ti nezdálo cokoliv jiného, můžeš je bez problémů vrátit ve stejném balíčku zdarma zpět. Věříme ale, že Ti díky průvodcům velikostí bude vše sedět hned na první dobrou. Jdeš se pustit do výběru? Nový kousek na ven už na Tebe netrpělivě čeká v naší kategorii nepromokavé bundy – pánské. Pusť se do nich!