Přejít na hlavní obsah

Od neformálních kousků po outfity do kanceláře
Pánské formální oblečení

Od neformálních kousků po outfity do kanceláře Pánské formální oblečení
Pánské formální oblečení533

Perfektní dress code

Říká se, oblékej se podle toho, jakou práci si přeješ dostat. Při výběru pánského formálního oblečení je potřeba kombinovat styl a jistou formální úroveň. Pro různá pracovní prostředí se hodí různé styly, od ležérnějších kousků přes ležérně pohodlné až po formální outfity do kanceláře i mimo ni. Pojďme se ponořit do tří nejběžnějších typů kancelářského oblečení pro muže. Jsme tady proto, abychom ti pomohli vytvořit elegantní pracovní styl pro jakékoli profesionální prostředí.

Neformální nálada

Možná se dneska nechystáš do kanceláře a budeš pracovat z domova anebo si jednoduše přeješ vnést do formální módy trochu neformální nálady. Poohlídni se po klasické košili, ležérních chinos kalhotách, sakách a sportovní kabátech a posuň pracovní oblečení na stylovější úroveň přidáním čepic, pletených vest a svetrů, které vnesou do tvých kousků pocit pohodlí a stylu.

Raúl - Casual Light Blue Khaki Office Look
Od neformálních kousků po outfity do kanceláře Pánské formální oblečení

Formální kousky s neformálním nádechem

Elegantně ležérní styl je o tom vypadat elegantně, ale přitom uvolněně a to ať už jde o pracovní schůzku, oběd nebo večeři. Jak to udělat jako profesionál? Zkombinuj oxfordskou košilí nebo tričko s límečkem s chinos kalhotami a pro pohodlnou náladu si k tomu vezmi ležérní sako a tenisky. Elegantně ležérní styl nikdy nevyjde z módy.

Raúl - Smart Trenchcoat Business Look
Od neformálních kousků po outfity do kanceláře Pánské formální oblečení