Trička pro muže37

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Trička

Objev další produkty z kategorie Trička

Pánské tričko PUMA: Nejdřív boty, potom oblečení

Proč si mezi všemi možnostmi na trhu vybrat právě pánské tričko PUMA? Stejně jako ostatní oblečení této značky se může pochlubit vychytanými funkčními materiály a skvělým designem! Značka staví kvalitu svých výrobků na desítky let trvající tradici, což jí dává obrovský náskok před ostatními sportovními brandy, které usilují o úspěch na trhu. Věděl si, že PUMA je původem německá značka? Svou historii začala psát výrobou a prodejem obuvi už v roce 1924. Konkrétně se jednalo o sportovní fotbalovou obuv a název firmy tehdy zněl Gebrüder Dassler, Sportschuhfabrik. S geniálním nápadem přejmenovat zbytečně složité jméno přišli později sami zakladatelé – bratři Dasslerové, když se v roce 1948 z důvodu neshod pracovně rozcházejí. Rudolf Dassler si nechává svou polovinu firmy a pro její název si bere první dvě písmena ze svého jména a příjmení. Vzniká tak pojmenování Ruda (RUdolf DAssler), které ale vydrželo jen chvilku a firma se brzy znovu a naposledy přejmenovává na současný název PUMA. Z druhé půlky firmy vznikl pak podobným systémem tvorby pojmenování její budoucí velký konkurent adidas (z ADI DASsler).

Pánské tričko PUMA sedne každému

Značka už ale dávno nevyrábí pouze boty. Nabízí Ti dnes také širokou škálu sportovního oblečení, hlavně již zmíněných pánských triček pro sport i jiné neformální příležitosti. Pánské tričko PUMA jsme pro Tebe na ABOUT YOU připravili v různých moderních designech s klasickým kulatým výstřihem a v mnoha atraktivních barvách. Pokud sháníš tričko vyloženě na sport, sáhni po funkčním kousku z polyesteru, které rychle schne a při tréninku ho na těle ani neucítíš. PUMA pánské tričko s krátkým rukávem z kvalitní 100% bavlny si pak můžeš vzít do města, do práce nebo třeba na rande. Jedná se o modely v nenuceném casual stylu, které Ti zaručí příjemný pocit pohody v průběhu celého dne. I když se svým životním tempem trochu zapotíš, udrží Tě v komfortu a suchu po celé dlouhé hodiny. Můžeš si vybrat kousek s klasickým logem, nebo sáhnout po něčem výraznějším, jako je například pruhované Puma tričko. Pánské velikosti Ti nabízíme až do XXL! Sáhnout můžeš také po kousku s dlouhým rukávem, který opět seženeš v provedení ze 100% bavlny nebo v kombinaci bavlny a polyesteru. Takové tričko je pak příjemné na dotek a nejen, že se v něm budeš cítit příjemně, budeš v něm i dobře vypadat, protože pánská trička PUMA sluší úplně každému.

Kvalitní pánské tričko PUMA z ABOUT YOU

ABOUT YOU Ti přináší bohatou nabídku pánských triček PUMA pro všechny nadupané fotbalisty i další sportovce! PUMA pánské tričko se hodí také pro většinu volnočasových aktivit, takže Ti určitě nevydrží ležet dlouho ve skříni. Nejsi si jistý velikostí, nebo váháš s výběrem konkrétního modelu? Žádný strach, i když Ti Tvůj nový kousek nakonec do oka nepadne, vždy je cesta zpátky. Na ABOUT YOU si svých zákazníků vážíme, a proto se držíme zásad pro snadné vrácení a výměnu zboží, které Ti zajistí spokojený nákup bez zbytečných problémů. Rozhodnutí, jaké kousky si necháš, je už jen na Tobě.