Přejít na hlavní obsah
 Popis značky
Všechny produkty od !Solid199

!Solid rozvine individuální osobnost

Dánská nadějná značka !Solid poskytuje všem mužům dobrý základ na vytvoření vlastního, originálního vzhledu. Pomůže Ti rozvinout Tvou individuální osobnost. !Solid je na trhu přes více než deset let a našla si spoustu fanoušků po celé Evropě. Spadá pod skupinu CNS Group A/S, jednu z největších skandinávských textilních společností. !Solid si dala za úkol navrhovat inovativní a exkluzivní vzhled pro zákazníky s módními ambicemi. A to se jim podařilo i díky estetickému chladu dalekého severu a kouzlu sportovní elegance, které jsou určující pro módní design !Solid. Jejich trička s mimořádnými potisky působí velmi svěže. Ležérní košile v dokonalém střihu se pomalu, ale jistě zabydlují ve volném čase. Do správného pánského šatníku zapadají také svetry a mikiny s inovativními liniemi a expresivním designem značky !Solid.

!Solid zaujme sympatickým vykřičníkem

Logo značky Tě zaujme úvodním sympatickým vykřičníkem, což je cílem této !Solid-ní značky s módou pro muže: zaujmout, upoutat pozornost a odlišit se od druhých. Sortiment !Solid Ti poskytne mnoho variant, jak sestavit exkluzivní vzhled. Záměrem designérů z Dánska je vytvořit takové oblečení, kterým lze vyjádřit něco speciálního. Mnohdy se jedná o malý detail, který se jeví jako sekundární, ale při bližším prozkoumání zvyšuje atraktivnost kousků. Například klasické tričko v rovném střihu je opatřeno náprsní kapsičkou v kontrastní barvě nebo šedý svetr je zvláštní svým žebrováním. Jedná se o nenapodobitelný, nepředvídatelný styl určený sebevědomým zákazníkům. Kromě toho !Solid rozšiřuje své kolekce o sortiment, který nikdy nezmizí z nabídky. Jedná se o klasické pevné body jako jsou džíny, kalhoty, svetry, trička nebo spodní prádlo. Na těchto elementárních částech se dá dobře stavět a !Solid to ví.

>!Solid přinese Ti čerstvý vítr

!Solid a jeho mateřská společnost CNS Group A/S si plně uvědomují, že mají odpovědnost jak vůči těm, co jejich výrobky nosí, tak vůči těm, co je vyrábí. Důsledně kontrolují, aby byly striktně dodržovány pracovní podmínky zaměstnanců, jak právní, morální, tak i etické. Ekologická udržitelnost je pro ně samozřejmostí. Precizní zpracování a kvalitní látky si oblíbili mladí moderní muži ve všech zemích Evropy. Svým sportovním stylem !Solid oslovuje nejvíce klienty ve věku od 18 do 30 let. Mladistvý look imponuje ale i čtyřicátníkům a schopným manažerům, kteří si chtějí ve svém volném čase odpočinout od strohé business módy. Vytvoř si tak nový !Solid outfit. Přinese čerstvý vítr do Tvého každodenního stereotypu.