Až do -50% EXTRA na trička a šortky5

Pouze:00hod.00min.00sek

Objednávka

Objednávat z ABOUT YOU je zcela jednoduché: Po vložení požadovaných položek do nákupního košíku klikněte na možnost »K pokladně«. Pro zadání objednávky si doporučujeme vytvořit zákaznický účet. Jako nový zákazník tak můžete jednoduše udělat v procesu objednávky, a pak už budete automaticky přihlášen. Pokud již máte zákaznický účet, můžete se jednoduše přihlásit pomocí uživatelských údajů (e-mailové adresy a hesla). Následně budete vedeni procesem objednávky ve třech krocích (adresa - způsob platby - potvrzení objednávky).

Bohužel objednávání prostřednictvím telefonu není momentálně možné. Náš ABOUT YOU zákaznický servis je Vám ale kdykoliv k dispozici, pokud máte otázky ohledně online objednávky, reklamace nebo procesu vrácení zboží.

Ano, na to abyste si objednali na stránkách ABOUT YOU, musíte mít zákaznický účet. Registrace je velice jednoduchá. Vše, co potřebujeme je jméno, e-mailová adresa a heslo.

Pro Vaše objednávky na ABOUT YOU není stanovena minimální hodnota.

Pro Vaše objednávky na ABOUT YOU v podstatě neexistuje žádný limit. Maximální hodnota objednávky závisí od zvoleného poskytovatele plateb.

Pro přehled Vašich předchozích objednávek se přihlaste na stránce www.aboutyou.cz pomocí Vaší e-mailové adresy a hesla. V menu v sekci »Zákaznický účet« pak můžete nalézt přehled všech Vašich předchozích objednávek.

Stornovat je na ABOUT YOU možné, pokud ještě nebyla objednávka odeslána. Prosím, kontaktujte telefonicky náš zákaznický servis, abychom mohli ihned prověřit Vaši žádost o stornování objednávky. Zákaznický servis můžete kdykoliv bezplatně kontaktovat na telefonním čísle 800 022 907 nebo přes e-mail zakaznickyservis@aboutyou.cz. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.

Bohužel, následná změna dodací adresy není možná. Objednávka se již zpracovává, a proto není z naší strany možné zajistit změnu adresy. Pokud nebude možné najít Vámi zadanou doručovací adresu nebo Vaši objednávku dodat, bude vrácená zpět k nám. Jakmile balíček obdržíme a zkontrolujeme, vrátime Vám peníze způsobem, který jste si zvolili jako způsob platby.

Momentálně je možné doručit naše zboží v rámci České republiky, Německa, Rakouska, Nizozemska, Belgie, Švýcarska a Polska. Jestli chcete být informováni hned, jak bude možné doručit objednávku i do jiných zemí, přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Nemějte obavy, ještě je šance, že bude opět k dostání. Bohužel Vám nedokážeme říct, kdy přesně se tak stane, nicméně Vám dáme vědět, jakmile bude produkt znovu dostupný. Otevřte stránku s detailními informacemi o produktu a zvolte Vámi požadovanou velikost. Pak zadejte Váš e-mail, abyste automaticky dostali zprávu, hned jakmile bude produkt znovu k dispozici.

Po odeslání Vaší objednávky dostanete e-mail potvrzující přijetí Vaší objednávky s informacemi o vybraných produktech, Vaší fakturační a dodací adrese a způsobu platby. V případě dotazů kontaktujte prosím náš zákaznický servis přes e-mail zakaznickyservis@aboutyou.cz nebo na bezplatném telefonním čísle 800 022 907. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.

Chcete-li zkontrolovat, zda byla Vaše objednávka přijata správně, můžete ji zobrazit v potvrzení objednávky, které Vám zašleme na Váš e-mail. V případě že máte zákaznický účet, jednoduše se přihlaste na stránce www.aboutyou.cz pomocí Vaší e-mailové adresy a hesla. V sekci »Zákaznický účet« najdete přehled všech Vašich objednávek. Máte-li dotazy týkající se objednávky nebo nebyla-li Vaše objednávka zadána správně, kontaktujte prosím náš zákaznický servis přes e-mail zakaznickyservis@aboutyou.cz nebo na bezplatném telefonním čísle 800 022 907. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.

Chceme Vám poskytnout co nejlepší služby, ke kterým patří především rychlé a bezproblémové zpracování Vaší objednávky. Vaše datum narození potřebujeme, abychom Vás v případě shody jmen mohli jasně odlišit od ostatních zákazníků, a také jako důkaz Vašeho dovršení plnoletosti.

Samozřejmě že si můžete kdykoliv objednat také prostřednictvím tabletu nebo smartphonu. Jednoduše navštivte náš ABOUT YOU e-shop přes internetový prohlížeč ve Vašem mobilním zařízení, rozhraní webové stránky je speciálně přizpůsobené. Kromě toho nabízíme také aplikaci pro iOS a Android. Stáhnout si ji můžete ve Vašem App Store nebo Google Play Store, kde ji najdete po zadání klíčového slova ABOUT YOU. V případě dotazů ohledně stáhnutí nebo používání aplikace se prosím obraťte na náš zákaznický servis.

Platba

Můžete si zvolit mezi následujícími platebními možnostmi: platba kreditní kartou, PayPal, PayU a platba na dobírku.

Fakturu obdržíte přes e-mail, ihned jak Vám objednávku odešleme.

Ne, na ABOUT YOU není možné mít firemní zákaznický účet.

DPH je samozřejmě uvedena v každé faktuře zvlášť.

Objednávky bez zaplacení daně (tax-free orders) nejsou možné.

Bohužel momentálně neposkytujeme možnost nákupu na splátky.

Pokud jste si jako způsob platby zvolili PayPal, platbu kreditní kartou nebo PayU, objednávka bude dokončena pouze úspěšným převodem částky. Potvrzení o platbě se tedy pro tyto tři způsoby objeví přímo v okně internetového prohlížeče. V případě platby na dobírku proběhne platební proces při předání zásilky naším poskytovatelem logistických služeb.

Při procesu platby jsou pro Vás zakoupené položky rezervovány. Teprve po odeslání zboží bude Vaší kreditní kartě účtována částka celkově dodaných položek.

Může se stát, že není možné platit kreditní kartou z různých důvodů, například: technické problémy, chyba v údajích, platnost karty, chybějící ověření apod. Jako alternativu nabízíme jiné platební metody: dobírka a PayPal.

Ověřovací kód karty (CVC) je trojmístný bezpečnostní kód kreditní karty umístěn na zadní straně karty.

SEPA (Single Euro Payments Area) znamená jednotná oblast pro platby v eurech. Označuje se tak nová jednotná regulace pro vnitrostátní a evropské platby. IBAN (International Bank Account Number nebo mezinárodní číslo bankovního účtu) představuje číslo, které nahrazuje všechny údaje o účtu (číslo účtu a bankovní kód v České republice). BIC (Business Identifier Code) je mezinárodně standardizovaný bankovní kód, který jednoznačně identifikuje banku v mezinárodním platebním styku.

Slevové kupóny

Pokud máte slevový kupón, můžete ho uplatnit přímo při realizaci platby. Jednoduše ho vložte do řádku »Slevový kód«. Celková suma Vaší objednávky se pak automaticky upraví a hodnota slevového kódu se odečte.

Slevový kupón nemůže být použit dodatečně. Pokud jste zapomněli uplatnit Váš kód při nákupu, můžete tak jednoduše udělat při Vaší následující objednávce.

Pokud Váš slevový kód nefunguje, může to být z následujících důvodů:

 1. Kupón byl již uplatněn, a proto je slevový kód použitý
 2. Kupón je vystaven pro konkrétní zákaznický účet.
 3. Použití kupónu je podmíněno minimální a/nebo maximální hodnotou objednávky.
 4. Kupón není možné uplatnit na všechny značky.
Pokud Váš kupón nefunguje z jiného důvodu, obraťte se prosím na náš zákaznický servis a mějte Váš slevový kód po ruce.

Slevové kupóny nemohou být vyplaceny v hotovosti.

Doručení a náklady na dopravu

Náklady na dodání a také vrácení zboží hradí ABOUT YOU. Poštovné je tedy zcela zdarma.

Doba dodání produktů, které jsou na skladě, činí 2-4 pracovní dny.

Momentálně je možné doručit zásilku v rámci České republiky, Slovenska, Německa, Rakouska, Nizozemska, Belgie, Švýcarska, Polska, Rumunska, Maďarska, Slovinska, Litvy, Lotyšska a Estonska. Jestli chcete být informováni hned, jak bude možné objednávku doručit i do jiných zemí, přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Naše produkty zasíláme našim logistickým partnerem PPL.

Bohužel momentálně není možné doručit balíček přímo do výdejní stanice nebo parcelshopu.

Samozřejmě že Vaše fakturační a dodací adresy mohou být rozdílné. Jednoduše si zvolte způsob platby PayU, PayPal, kreditní kartou nebo na dobírku, a poté zadejte Vámi preferovanou dodací adresu.

Je pro nás důležité, aby Vaše objednávka dorazila co nejdříve. Proto se ve výjimečném případě může stát, že objednávku rozdělíme na několik dílčích balíčků a tím zajistíme, že dostanete objednané položky co nejdříve.

Zkontrolovali jste již status zásilky pomocí sledovacího čísla? Informace, kterou vidíte, je poslední status Vaší objednávky. Pro více informací o Vašem balíku prosím kontaktujte zákaznický servis.

Chcete-li zkontrolovat, zda byla Vaše objednávka přijata správně, můžete ji zobrazit v potvrzení objednávky, které Vám zašleme na Váš e-mail. Jednoduše se přihlaste na stránce www.aboutyou.cz pomocí Vaší e-mailové adresy a hesla. V sekci »Zákaznický účet« najdete přehled všech Vašich objednávek. Máte-li dotazy týkající se objednávky nebo nebyla-li Vaše objednávka zadána správně, kontaktujte prosím náš zákaznický servis přes e-mail zakaznickyservis@aboutyou.cz nebo na bezplatném telefonním čísle 800 022 907. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.

Na váš e-mail vám zašleme potvrzení o odeslání vaší objednávky i s fakturou. Tento e-mail obsahuje odkaz na sledování zásilky. V případě, že by byla objednávka odeslána ve více balíčcích, pro každý obdržíte samostatný odkaz na sledování a fakturu.

Bohužel následná změna dodací adresy není možná. Objednávka se již zpracovává, a proto není z naší strany možné zajistit změnu adresy. Pokud nebude možné najít Vámi zadanou doručovací adresu nebo Vaši objednávku dodat, bude vrácená zpět k nám. Jakmile balíček obdržíme a zkontrolujeme, vrátíme Vám peníze způsobem, který jste si zvolili jako způsob platby.

Pokud doručené zboží není v pořádku, můžete ho samozřejmě bezplatně vrátit zpět s uvedením důvodu pro vrácení. Jakmile k nám položka dorazí a bude zkontrolována, vrátíme Vám peníze stejným způsobem, který jste dříve zvolili jako způsob platby. Pokud jste platili dobírkou, zadejte prosím své bankovní údaje do Vašeho zákaznického účtu na ABOUTYOU.CZ (IBAN a BIC jsou povinné) abychom Vám mohli vrátit peníze.

Vrácení zboží

Každá naše zásilka obsahuje dodací list a také dokumenty potřebné pro vrácení zboží – formulář a etiketu pro vrácení.

Ve výjimečných případech se může stát, že Vaše objednávka bude doručena v několika balíčcích. Při vrácení se proto ujistěte, že v jednom balíčku zasíláte zpět jen ty položky, které jsou uvedeny na dodacím listu. V opačném případě může proces vrácení Vašeho zboží trvat déle. Samozřejmě při zasílání více balíků nevznikají žádné dodatečné náklady. Vrácení zboží je vždy zdarma.

A takhle jednoduše můžete vrátit zboží:

 1. Zabalte zboží do stejného balíčku, ve kterém bylo doručeno.
 2. Přibalte formulář pro vrácení.
 3. Na dobře uzavřený balík nalepte etiketu.
 4. Přineste balík na nejbližší pobočku PPL.

Pokud nemáte dokumenty potřebné k vrácení, můžete si je jednoduše nově stáhnout a vytisknout ve Vašem zákaznickém účtu:

 1. Přihlaste se na www.aboutyou.cz pomocí Vaší emailové adresy a Vašeho hesla.
 2. Klikněte na »Zákaznický účet«.
 3. V přehledu objednávek vyberte tu, kterou chcete vrátit, vyberte produkty klikněte na »Vrátit zpět«.
 4. Otevře se nové okno. Prosím, vyberte jednotlivé produkty a uveďte důvod pro vrácení.
 5. Pro vygenerování formuláře a etikety pro vrácení klikněte na »Vytvořit dokumenty k vratkám«. Dokumenty následně stáhněte a vytiskněte.

V případě objednávky bez zákaznického účtu nebo případných otázek se prosím obraťte na náš zákaznický servis. Můžete nás kdykoliv kontaktovat přes e-mail zakaznickyservis@aboutyou.cz nebo na bezplatném telefonním čísle 800 022 907. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.

Hodnota faktury bude vrácena prostřednictvím zvoleného způsobu platby po kontrole vrácených položek. Pokud jste platili dobírkou, zadejte prosím své bankovní údaje do Vašeho zákaznického účtu na ABOUTYOU.CZ (IBAN a BIC jsou povinné) abychom Vám mohli vrátit peníze. Nezapomeňte nám zboží vrátit ve stejném stavu, v jakém Vám bylo doručeno.

Pokud doručené zboží není v pořádku, můžete ho samozřejmě bezplatně vrátit zpět s uvedením důvodu pro vrácení. Jakmile k nám položka dorazila a byla zkontrolována, vrátíme Vám peníze tím způsobem, který jste dříve zvolili jako způsob platby. Nový produkt si jednoduše objednejte z našeho e-shopu.

Bohužel přímá výměna zboží není možná. Produkt ale můžete reklamovat a jakmile k nám položka dorazí a bude zkontrolována, vrátíme Vám peníze tím způsobem, který jste dříve zvolili jako způsob platby. Nový produkt si jednoduše objednejte z našeho e-shopu.

Pokud doručené zboží není v pořádku, můžete ho samozřejmě bezplatně vrátit zpět s uvedením důvodu pro vrácení. Všechny informace k tomu, jak vrátit zboží, najdete v sekci »Jak mohu vrátit zboží?«.

Zboží můžete vrátit do 100 dní po obdržení Vaší objednávky. Více informací o tom, jak vrátit zboží na ABOUT YOU najdete v dokumentu Všeobecné obchodní podmínky.

Poštovné za vrácení zboží hradí ABOUT YOU. Vrácení zboží je tedy zcela zdarma.

Vrácení zboží je možné na pobočce PPL. Zásilky, které byly zaslány přímo našimi partnery, zašlete zpět s příslušnou etiketou pro vrácení.

Ano, poté co obdržíme Vaši zpětnou zásilku, Vám zašleme potvrzující e-mail.

Peníze za vrácené zboží většinou vracíme způsobem, který jste si zvolili pro platbu zboží. Při platbě kreditní kartou vrátíme částku na Vaši kreditní kartu. Při placení pomocí služby PayPal nebo PayU bude suma přičtena na Váš PayPal účet. V případě platby na dobírku, zadejte prosím Vaše bankovní údaje do Vašeho zákaznického účtu, aby jsme Vám peníze mohli poslat bankovním převodem. Máte-li jakékoli dotazy ohledně vrácení peněz, kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Částka Vám bude připsána na účet do 14 dnů od momentu, kdy dostaneme a zkontrolujeme vrácené zboží. Peníze budou vráceny způsobem, který jste si zvolili pro platbu.

Dokumenty pro vrácení si můžete jednoduše stáhnou ve Vašem zákaznickém účtu a vytisknout:

 1. Přihlaste se na www.aboutyou.cz pomocí Vaši e-mailové adresy a hesla.
 2. Klikněte na »Zákaznický účet«.
 3. V přehledu objednávek vyberte tu, kterou chcete vrátit a klikněte na »Vrátit objednávku«.
 4. Otevře se nové okno. Prosím, vyberte jednotlivé produkty a uveďte důvod pro vrácení.
 5. Pro vygenerování formuláře a etikety pro vrácení klikněte na »Přejít na potvrzení«. Dokumenty následně stáhněte a vytiskněte.

V případě objednávky bez zákaznického účtu nebo případných otázek se prosím obraťte na náš zákaznický servis. Můžete nás kdykoliv kontaktovat přes e-mail zakaznickyservis@aboutyou.cz nebo na bezplatném telefonním čísle 800 022 907. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.

Hodnota faktury bude vrácena prostřednictvím zvoleného způsobu platby po kontrole vrácených položek. Nezapomeňte nám zboží vrátit ve stejném stavu, v jakém Vám bylo doručeno.

Adresa doručení, na kterou má být odeslána Vaše zásilka, bude automaticky uvedena na etiketě pro vrácení, která je součástí dodacího listu. Pokud již nemáte dodací list, jednoduše se přihlaste do Vašeho zákaznického účtu na adrese www.aboutyou.cz pomocí Vaší e-mailové adresy a hesla, a vytiskněte si formulář a etiketu pro vrácení nebo kontaktujte náš zákaznický servis. Formulář pro vrácení musí být přiložen v balíčku a etiketu jednoduše nalepte na obal balíčku. Bezplatné vracení zboží je možné na pobočce PPL.

Můj účet

Pro vytvoření zákaznického účtu klikněte na odkaz »Přihlásit se« v záhlaví stránky. Poté v sekci pro přihlášení klikněte na odkaz »Registrace« a vyplňte registrační formulář. Zákaznický účet můžete také nastavit pohodlně během první objednávky. V obou případech musíte zadat svou e-mailovou adresu a heslo. S těmito údaji se můžete kdykoli přihlásit a prohlížet si nebo upravovat data.

Registrace v ABOUT YOU je a zůstane samozřejmě bezplatná.

ABOUT YOU striktně uschovává všechna zákaznická data a neposkytuje je třetím stranám.

Jednoduše klikněte na »Zapomněli jste heslo?« v záhlaví na domovské stránce pod odkazem »Přihlásit se« a zadejte svou e-mailovou adresu. Zašleme Vám e-mail, pomocí něhož si můžete zvolit své nové heslo.

Po přihlášení do zákaznického účtu můžete vidět a upravovat data týkající se Vaší adresy. Pro změnu e-mailové adresy, telefonního čísla nebo jména se prosím obraťte na náš zákaznický servis. Můžete tak učinit přes e-mail zakaznickyservis@aboutyou.cz nebo telefonicky na bezplatném čísle 800 022 907. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.

Chcete vědět více o Vašich datech? Pro uplatnění Vašeho práva na přenositelnost osobních údajů (čl. 20 GDPR) kontaktujte náš zákaznický servis e-mailem na zakaznickyservis@aboutyou.cz.

Napište nám prosím e-mail na adresu zakaznickyservis@aboutyou.cz a my ihned zajistíme smazání Vašeho zákaznického účtu.

Newsletter

Náš newsletter Vás bude pravidelně informovat o aktuálních akcích probíhajících v našem online obchodě, stejně jako o novinkách z módního světa. Pokud se přihlásíte k odběru našeho bezplatného newsletteru, obdržíte exkluzivní informace o:

 • nových produktech a trendech
 • slevových kupónech a akcích
 • VÝPRODEJI

Pokud si nechcete nechat ujít žádnou z našich aktuální akcí a nabídek, můžete se přihlásit k bezplatnému odběru našich novinek. Jednoduše zadejte svou e-mailovou adresu v sekci »Newsletter« v dolní části naší stránky. Hned poté obdržíte e-mail, v němž stačí potvrdit registraci newsletteru.

Po přihlášení k odběru novinek obdržíte potvrzovací e-mail s odkazem pro aktivaci. Registrace bude úspěšná pouze v případě, že jste klikli na tento odkaz.

Pokud jste neobdrželi potvrzovací e-mail, může to být způsobeno tím, že se dostal do Vašeho spamového adresáře. V takovém případě si prosím přidejte newsletter@aboutyou.cz do svého adresáře.

Pokud stále nedostáváte náš newsletter, obraťte se prosím na náš zákaznický servis. Můžete nás kdykoliv kontaktovat přes e-mail zakaznickyservis@aboutyou.cz nebo telefonicky na bezplatném čísle 800 022 907. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.

Náš newsletter vychází v nepravidelných intervalech. Vždy, když se objeví novinky ze světa módy nebo se konají speciální akce, jako například výprodej, slevové kupóny apod.

Technologie

Vždy se Vám snažíme nabídnout skvělý zážitek při nakupování v našem online obchodě. Pokud se ale objeví technický problém nebo něco nefunguje podle očekávání, obraťte se prosím na náš zákaznický servis. Můžete nás kdykoliv kontaktovat přes e-mail zakaznickyservis@aboutyou.cz nebo telefonicky na bezplatném čísle 800 022 907. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.

Abyste naplno mohli využívat všechny funkce našeho online obchodu, doporučujeme vždy používat nejnovější verzi internetového prohlížeče. Zkontrolujte, zda jste načetli aktuální verzi prohlížeče, jestli je aktivován JavaScript a jsou povoleny soubory cookie. Více informací o těchto bodech naleznete níže.

ABOUT YOU podporuje všechny internetové prohlížeče.

Webová stránka je optimalizována pro rozlišení od 960px, pro iPady a tablety Windows, až do 1280px pro velké monitory.

Cookies jsou krátké textové soubory, které vytváří webový server a ukládá je v počítači prostřednictvím internetového prohlížeče. Když se pak vrátíte na stejný web, informace z cookie jsou automaticky přečteny a zpracovány. Mimo jiné používáme v ABOUT YOU cookies proto, abychom po dobu trvání nákupu uschovali zboží v nákupním košíku. Pomocí souborů cookie se nemusíte pokaždé nově přihlašovat a můžete vidět, které články jste již zobrazili.

Postup, jak povolit cookies, je rozdílný pro každý internetový prohlížeč:

Google Chrome

Otevřete Menu prohlížeče a zvolte »Nastavení«. V části »Ochrana soukromí« klikněte na možnost »Nastavení obsahu«. Následně v části »Soubory cookie« zvolte »Povolit nastavení místních dat (doporučeno)«. Zavřete okno prohlížeče a načtěte stránku znovu.

Internet Explorer 9-11

Otevřete Menu prohlížeče a zvolte »Možnosti Internetu«. Přejděte na záložku »Osobní údaje« a přesuňte posuvník dolů, abyste povolili všechny soubory cookie. Pro zavření okna klikněte na »OK« a načtěte stránku znovu.

Mozilla Firefox

Otevřete Menu prohlížeče (tlačítko »Firefox«) a zvolte »Možnosti«. Přejděte do sekce »Soukromí a zabezpečení«. Vedle textu »Historie prohlížení« zvolte možnost »ukládat podle vlastního nastavení«. Pro povolení cookies zaškrtněte volbu »Povolit serverům nastavovat cookies« a v části »Ponechat do:« zvolte »konce doby platnosti«. Zavřete okno »Možnosti« a načtěte stránku znovu.

Apple Safari

Otevřete Menu prohlížeče (tlačítko »Safari«) a zvolte »Předvolby«. Přejděte do sekce »Soukromí« a vedle textu »Cookies a data stránek« zvolte možnost »Vždy povolit«. Zavřete okno a načtěte stránku znovu.

JavaScript je programovací jazyk, který se využívá pro zlepšení uživatelského rozhraní, tvorbu interaktivních prvků nebo generování obsahu na webu.

Abyste mohli pohodlně nakupovat na stránkách ABOUT YOU, doporučujeme Vám aktivovat JavaScript. Teprve pak budete moct plňe využívat všechny funkce našeho online obchodu.

iPad/Tablet/Smartphone

Samozřejmě že si můžete kdykoliv objednat také přes tablet nebo smartphone. Jednoduše navštivte náš ABOUT YOU e-shop přes internetový prohlížeč ve Vašem mobilním telefonu. Nastavení webové stránky je přizpůsobené speciálně pro mobilní zařízení. Kromě toho nabízíme také aplikaci pro iOS a Android. Stáhnout si ji můžete ve Vašem App Store nebo Google Play Store, kde ji můžete nají po zadání klíčového slova ABOUT YOU. V případě, že máte dotazy k stahování nebo používání aplikace, obraťte se prosím na náš zákaznický servis.

Pro Apple a Android smartphony nabízíme ABOUT YOU mobilní aplikaci. Stáhnout si ji můžete ve Vašem App Store nebo Google Play Store, kde ji najdete po zadání klíčového slova ABOUT YOU. V případě, že máte dotazy k stahování nebo používání aplikace, obraťte se prosím na náš zákaznický servis.

O nás

Jsme mladá společnost, která spojuje to nejlepší z různých oblastí: vášeň pro módu, jedinečné technologie a infastrukturu jedné z celosvětově největších obchodních skupin. U nás nemusíte dlouho hledat módu, která Vás nadchne a bude se k Vám hodit. Pomůžeme Vám najít kousky, které podtrhnou Vaši osobnost. Zažijete tak úplně nový způsob nakupování módy online. Se zbožím od nejlepších značek, tipy módních specialistů a díky vybraným aplikacím najdete u nás ten pravý styl právě pro Vás.

Náš zákaznický servis můžete kdykoliv kontaktovat přes e-mail zakaznickyservis@aboutyou.cz nebo telefonicky na bezplatném čísle 800 022 907 (Pondělí - Nedele, 9-20 hodin). Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.

Kontakt

Náš zákaznický servis můžete kdykoliv kontaktovat přes e-mail zakaznickyservis@aboutyou.cz nebo telefonicky na bezplatném čísle 800 022 907 (Pondělí - Neděle, 9-20 hodin). Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.

Pokud bylo doručené zboží poškozené, vadné nebo mělo jiný problém, pak ho můžete samozřejmě bezplatně zaslat zpět. Všechny informace o tom, jak vrátit zboží najdete v části »Jak mohu vrátit zboží?«.

Těšíme se na Vaši zpětnou vazbu, kritiku či pochvalu. Prosím, pošlete nám e-mail na adresu zakaznickyservis@aboutyou.cz a my Vám zaručeně odpovíme.

Soutěž

Podmínky účasti a informace o aktuálních soutěžích budou uvedeny přímo v příslušné soutěži. Máte-li dotazy, kontaktujte prosím náš zákaznický servis:

E-Mail: zakaznickyservis@aboutyou.cz
Telefon: 800 022 907* Bezplatně ze všech českých sítí. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.

ABOUT YOU GmbH
Domstrasse 10
20095 Hamburg

Jednatelé: Sebastian Betz, Tarek Müller, Hannes Wiese
Rejstříkový soud: Okresní soud ("Amtsgericht") Hamburg
Registrační číslo: HRB 120869
DIČ: CZ684243233

>