Zimní výprodej začíná: -11% na VŠE ve slevě5

EXTRA11Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od BELLYBUTTON40

BELLYBUTTON: Věří v děti!

Možná sis značku BELLYBUTTON zamilovala v období svého těhotenství a v prvních týdnech po porodu. Víš, že tu ale s Tebou může být i dál? Tato německá lifestylová značka s více než 15letou tradicí byla stvořena maminkami pro spokojený rodinný život. Nabízí Ti vše, co Ti ho usnadní, a má skvělý sortiment oblečení pro děti či roztomilé a praktické styly pro miminka i batolata. Oblečení vysoké kvality jako třeba dupačky, trička, kalhoty nebo celé overaly na Tebe teď čekají v BELLYBUTTON online obchodě na ABOUT YOU. Nakupovat tu můžeš oblečení pro miminka od velikosti 50 do velikosti 92 a oblečení pro děti od velikosti 92 do 140. Vítej ve světě, kde se vše točí kolem těhotenství, zrození, dětí a rodiny.

BELLYBUTTON: Těhotenská a dětská móda pro život

Značku založilo dohromady 5 společnic – Astrid Schulte, Annette Bode, Dana Schweiger, Katja Emcke a Ursula Karven. Tyto maminky mají dohromady hned 16 dětí, takže pro svou značku čerpají své bohaté životní zkušenosti. Zaměřily se na těhotenskou módu a oblečení pro děti hned od těch nejmenších novorozenců. Do svých kolekcí vložily spoustu péče a výsledkem jsou perfektní střihy, které skvěle sedí, a pohodlné jemné materiály. Řídí se heslem „pro ty, které tak hluboce milujeme, jen to nejlepší“! Produkty se budou líbit nejen dětem, ale i rodičům. Všechny kousky se totiž vyrábějí z vysoce kvalitních materiálů, které nijak nedráždí dětskou pokožku, jako je třeba organická bavlna. Kouzlu značky propadly i mnohé celebrity. V období svého těhotenství to byla například Claudia Schiffer, která je i nadále fanynkou dětských kolekcí. V sukni BELLYBUTTON byla pak spatřena třeba také dcera Jennifer Garner a Bena Afflecka. Propadneš téhle značce i Ty?

Dětské must-have z BELLYBUTTON online na ABOUT YOU

Díky rokům zkušeností s výrobou dětského oblečení jsou produkty této značky perfektně uzpůsobené všem dětským potřebám a očekáváním jejich rodin. Dětské modely se mohou pochlubit svou nápaditostí, hravostí a skvělými motivy. Třeba veselá zvířátka na hrudi si každé dítě určitě hned oblíbí. Spoustu barev lahodící očím, pohodlí, ale žádná přeplácanost. Nejlepší kousky právě pro Tvou ratolest za Tebe bohužel vybrat neumíme, ale přinášíme Ti spoustu super kousků pro holčičky i kluky, ze kterých pro Tebe bude víc než snadné si vybrat. Zapátrej v našem obchodě BELLYBUTTON online na ABOUT YOU a objev to nejlepší do výbavy svého miminka už dnes! Čekají na Tebe unikátní a originální designy za dostupnou cenu, které navzájem krásně a bez práce zkombinuješ. Nakupování s BELLYBUTTON online si zamiluješ!