-30 % EXTRA na VŠE ve VÝPRODEJI5

EXTRA30Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek

BOSS je zárukou německé preciznosti a vysoce kvalitních materiálů

Počátky značky BOSS sahají až do roku 1924, kdy v Německu založil Hugo Ferdinand Boss svou krejčovskou dílnu, ve které ručně vyráběl oděvy. Značka si získala věhlas pro své pečlivé a kvalitní zpracování materiálů a nekonečnou eleganci. Málokteré značce se povede to, co se podařilo značce BOSS. Značka docílila toho, že dnes není oblek chápán jen jako čistě formální oblečení, ale změnil se v ležérně elegantní oblečení. V současnosti firma HUGO BOSS nabízí 5 značkových řad oblečení: BOSS Black – formální řada pánského i dámského společenský, business vzhled, BOSS Orange – móda pro volný čas, HUGO by Hugo Boss – trendy řada pro mladé, BOSS Selection – exkluzivní a designové výrobky pro pány a BOSS Green – pánské ležérní sportovní oblečení určené především na golf.

Kořeny značek BOSS a HUGO

Oděvní společnost BOSS byla vytvořena v 70. letech. V součanosti představuje sofistikované, moderní kolekce zaměřené na kvalitu a design. BOSS spojuje perfektní krejčovskou práci a sportovní oblečení ve vzhledu, který je vhodný pro cokoliv, co nový den přinese. Dámské oblečení BOSS přichází na svět v roce 2000 a je předurčeno pro život moderní ženy – kolekce nabízí business vzhled, neformální oblečení i kolekci oblečení na večer. Nadčasový styl se svěžími a moderními prvky a nádechem luxusu, to vše je BOSS. Značka HUGO je navržena pro ty, kteří přistupují k životu svým vlastním stylem. Pánské oblečení HUGO má čistý design a ostré linie, díky kterým jeho nositelé vystoupí z davu. HUGO zpochybňuje klasický přístup k pánskému oblečení a vytváří nový styl pro ty, kteří vedou a jsou následováni. Dámské oblečení HUGO představuje smělý postoj, neexistují zde žádná pravidla, kombinovat se dá všechno se vším. HUGO vidí módu jako prostředek vyjádření svého vlastního stylu a nositele změny.

Neodmyslitelné spojení BOSS se sportem a charitou

Značka je jednoznačným průkopníkem ve spojování světa módy a sportu – v roce 1972 se firma stala partnerem v oblasti motorových sportů. V roce 1985 následuje partnerství v oblasti golfu a v roce 2003 firma vstupuje do jachtingu. V prosinci 2017 se firma stala prvním oděvním partnerem Formule E. Dalším důležitým milníkem je pro značku HUGO BOSS rok 2007, kdy uzavřela partnerství s UNICEF a začala podporovat výstavbu a renovaci školních budov v chudé Africe. Značka BOSS se ale nesoustřeďuje jen na oblečení. V tomto BOSS Online Shop naleznete také brýle, boty, hodinky nebo kožené zboží.