-20% na VŠE ve VÝPRODEJI5

EXTRA20Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od PATAGONIA1

PATAGONIA – outdoorové a sportovní oblečení

PATAGONIA je jednou z legend sportovního a outdoorového oblečení. Vznikla v Americe v roce 1973 a začínala jako výrobce vybavení pro horolezce. V současné době má však v nabídce věci nejen pro ně, ale pro celou řadu dalších sportů a aktivit. Může Tě bavit chůze po horách, lyžování, snowboard, rybaření nebo třeba jízda na horském kole – na to všechno a mnohem víc Tě PATAGONIA vybaví. Ve svém názvu se inspirovala jihoamerickou Patagonií, která je známá svou nádhernou přírodou. Ve značce PATAGONIA se odráží svobodomyslnost a láska k planetě stejně jako snaha vytvářet kvalitní věci. Přesně tenhle přístup náš e-shop baví, a proto teď na ABOUT YOU najdeš celou řadu kousků, které Tě budou inspirovat k novým zážitkům a dobrodružstvím.

Vyber si na ABOUT YOU svůj nový sportovní outfit od značky PATAGONIA

V PATAGONIA eshopu si vyberou muži i ženy. Jednou z nejobsáhlejších kategorií jsou třeba dámské bundy PATAGONIA, které přichází v různých tloušťkách podle ročního období, ale vždy v kvalitních a funkčních materiálech, které Tě ochrání v nepříznivých podmínkách. Nezapomeň také vyzkoušet některé ze svetrů nebo mikin. Výjimečnou kategorií je na ABOUT YOU pak i udržitelná móda PATAGONIA, která zahrnuje kusy vyrobené s ohledem na životní prostředí. Na oděvech PATAGONIA Tě bude bavit nejen její zodpovědný přístup, ale i barevná provedení, která jsou často velmi hravá, a nosit tuhle módu pro Tebe bude radost. V kategorii pánského oblečení na Tebe pak čeká také široká nabídka módy PATAGONIA, jako jsou pánská trička, která využiješ po celý rok, nebo PATAGONIA batohy.

PATAGONIA Ti zajistí pohodlí a radost z pohybu

PATAGONIA svůj vliv využívá i k tomu, aby informovala o klimatické změně. Aktivně se snaží přizpůsobovat své výrobní procesy, materiály i výběr dodavatelů tomu, aby její zátěž pro životní prostředí byla co nejnižší. Je totiž důležité nejen krásy přírody objevovat, ale i starat se, aby zůstala do budoucna chráněná. PATAGONIA je tedy skvělou volbou pro lidi, kteří se zajímají nejen o pohyb, ale i o naši planetu. A vlastně je jedno, co za sport Tě baví, kolik je Ti let, jestli jsi profík nebo teprve začínáš. Sport a pohyb jsou o radosti, takže neváhej si užít naplno toho, co Tě baví. PATAGONIA Ti k tomu jen dodá to nejpotřebnější vybavení.