Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od BULLBOXER99

BULLBOXER: Boty pro princezny i milovnice rocku

Bullboxer je jedinečná kombinace dánského designu a portugalského řemesla, takže se máš na co těšit. Tyhle kreativní a zároveň nepředražené boty jsou skvělým mixem klasiky a nejnovějších trendů a určitě se stanou oblíbenými hvězdami tvého botníku. Návrháři značky Bullboxer svoji práci milují a je to znát – jejich výtvory jsou kreativní a vytvořené s láskou. Můžeš se těšit na inspiraci vysokou pařížskou módou, která je v jejich podání super i na běžné nošení. Odteď budou tvoje outfity vypadat ještě líp! V Bullboxer shopu najdeš boty do každého počasí a pro každou náladu. Nezapomeň, že super boty a hezké spodní prádlo udělají pro tvoje sebevědomí to, co nečekané povýšení v práci pro tvůj bankovní účet. Prozkoumej kolekce na Bullboxer shop a bav se při nákupu i nošení.

BULLBOXER: Kreativita a barvy

Tyhle botičky jsou dokonalým ztělesněním vášně a kreativity. Najdeš tu všechno, na co si jen vzpomeneš. Sandály na podpatku, šněrovací kozačky, ale i roztomilé espadrilky v nejrůznějších barvách – je libo žlutou nebo zlatou? Lákají tě zvířecí vzory a ráda by sis vykračovala po městě obutá do hada nebo leoparda? Prozkoumej Bullboxer shop, kde najdeš ty nejzvláštnější boty, o jakých se ti ani ani nesnilo. Tuhle značku poznáš na první pohled, každý tvůj outfit se s jejich botičkami stane klenotem a tebe nikdo nepřehlédne. Jejich návrháři si potrpí na detail, používají různé materiály a hrají si s barvami. A navíc – jsou pořádně produktivní a kolekci neustále obměňují! S BULLBOXER se zkrátka nebudeš nudit.

BULLBOXER dbá na udržitelnost

Víš, co se říká o Holanďanech. Rádi se baví, nosí dřeváky (což není tak úplně pravda) a pro korunu by si nechali vrtat koleno (což občas pravda je). Šetrnost mají prostě v krvi a záleží jim na tom, aby zbytečně neplýtvali a využívali naprosté maximum z toho, co mají ve skladech. Proto se BULLBOXER nezbavuje ma-teriálu s drobnými vadami a využívají i zbytky kůže a textilií, které by jinak skončily na smetišti – zkoušejí na nich nové postupy, způsoby zpracování a podobná kouzla. Tím pádem se vyhodí jen naprosto nezbytné minimum materiálů. Navíc nepoužívají žádné nebezpečné chemikálie. BULLBOXER je prostě mladá progresivní značka, která si dělá věci po svém a věří, že změní svět. Jsi na tom stejně? Proklikej se nabídkou Bullboxer shopu online a vyraz na nákupy hned teď!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky BULLBOXER pro ženy a muže.