Cyber Monday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od Butter Kings2

Butter Kings: prvotřídní český desing

Butter Kings je český výrobce designového textilu a doplňků do domácnosti, který patří do rodiny značek spadajících pod společnost Deco House Prague. Je to již 5 let, co značka Butter Kings uvedla na trh svůj první produkt, kterým byly úložné koše na prádlo. Od té doby se portfolio produktů pravidelně rozrůstá o další výrobky přinášející každodenní pohodlí do domova jejich zákazníků. Jsou to například dekorativní polštářky, úložná řešení nebo povlečení, které se stalo vlajkovou lodí značky. Jejich filozofií je přinášet zákazníkům kvalitní a originální produkty, které jsou zároveň praktické a vzájemně spolu ladí. Škála designů je různorodá – od barevných a bláznivých vzorů, až po jednoduché a čisté linie ve skandinávském stylu. U Butter Kings si vybere opravdu každý, s každou sezónou navíc přichází s novou kolekcí!

Značka Butter Kings – kvalita, na kterou se můžeš spolehnout

Největší důraz klade značka Butter Kings na kvalitu výrobků. Veškerá výroba probíhá v České republice, počínaje návrhem designů, přes jejich tisk a šitím konče. Vůbec nejoblíbenější částí procesu je potisk látek, který probíhá v sídle v Praze. Značka důkladně kontroluje každý centimetr potištěné látky, jelikož právě tisk je to, co dodává značce její charakter. Materiály, které požívá k výrobě produktů, jsou pečlivě vybírány od prověřených dodavatelů ze zemí EU. Nejraději label pracuje s bavlněným saténem, který je krásně jemný a přirozeně lesklý. Z něj vyrábí ložní prádlo a nově také obličejové roušky. Právě díky lokální výrobě s využitím těch nejlepších materiálů, dokáže Butter Kings zákazníkům dodat tu nejlepší možnou kvalitu.

Butter Kings online na ABOUT YOU

Mladší sestrou Butter Kings je značka textilu do dětských pokojíčků Mr. Little Fox, která dbá na pohodlí těch nejmenších. Mr. Little Fox jsou kvalitní a nadčasové dětské produkty, které podporují a rozvíjejí dětskou kreativitu. Značka vytváří hravé dětské zboží, a to povlečení různých velikostí, přebalovací podložky, úložná řešení nebo vybarvovací polštářky a koberečky, které dodává se sadou pratelných fixů. Nech se okouzlit produkty značky Butter Kings nyní i online na ABOUT YOU a využij výhod, které Ti nákup na našem e-shopu nabízí.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej.