Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od Desires1

Desires - móda pro mladé a stylové ženy

Značka Desires je inspirována bezstarostným a uvolněným životním stylem mladých žen z Kalifornie, a to zejména z Los Angeles. Byla založena v roce 2013 a je určena pro každou mladou ženu, která se zajímá o módní a cenově dostupné trendy. Ať už jsou to džíny nebo kalhoty, pro značku Desires je nejdůležitější přesné a dokonalé padnutí módního kousku. Kolekce přitom zahrnuje nejen mikiny a pleteniny, ale i saka, svrchní a kožené oděvy. Symbolem značky je drsný výraz pro mladé dámy, které vědí, co nosí a zároveň chtějí ukázat svou vnitřní vzpouru. Ať už do školy nebo pro volný čas, móda Desires splní všechna tato přání naprosto a dokonale. Vychutnej si život plnými doušky s touto špičkovou značkou.

Móda Desires splní každé módní přání

U značky Desires je název značky jejím programem. Byla založena jako součást skandinávské CNS Goup a je podobná úspěšné značce pro muže !Solid: Módní a moderní módy za absolutně dostupné ceny. Nejvyšším cílem značky Desires je splnit všechna přání svých zákaznic. Jasné střihy a zároveň použití velmi krásných vzorů zajistí, že se vždy staneš centrem pozornosti. Jedním z hlavních cílů této skandinávské módní značky je i dosažení velmi vysoké kvality. Zároveň zůstává zaručena funkčnost a odolnost oblečení Desires, a to dokonce i za nepříznivého počasí. Kolekce si vždy udržují rebelský a rokový podtón, který odlišuje tuto značku od ostatních a propůjčí ti tak naprostou individualitu. Dokladem drsného tónu ženské módy Desires je především hra s barvami a provokativní potisky s nápisy. Jsou voleny hlavně hrubě černé až do ní zabíhající tmavě purpurové odstíny, ale také barva mědi. Ať už jsou to pletené, kožené nebo džínové kousky - móda skandinávské značky přesvědčí svým stylem a ležérním nádechem. Dodržování sociálních, ekologických a etických norem tvoří u Desires naprostou prioritu. Značka Desires se tímto nachází na dokonalé cestě do budoucnosti - a oslovuje ženy, které si nechtějí užívat život lehkovážně, ale plnými doušky.

Móda Desires online na ABOUT YOU

Inspiruj se na ABOUT YOU našim širokým výběrem moderní dámské módy Desires. Určitě si z naší bohaté nabídky za fair trade ceny vybereš. Nabízíme vše od kalhot přes topy, trička, svrchní oděvy nebo kožené bundy. Dej svému šatníku rebelský nádech a nech se inspirovat novými nápady na ABOUT YOU!