Bezkontaktní doručení. Až do -40% EXTRA!5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od Ezekiel1

Ezekiel: Nejcennější je přítomnost

První kolekce kalifornské značky Ezekiel vznikly v garáži, postupně se ale firma založená dvěma nadšenci rozrostla a dnes ji nosí milovníci ležérní módy na celém světě. Značka Ezekiel je známá především stylovými kalhotami, mikinami a triky. Za brandem stojí vize vytvořit nadčasové produkty vynikající kvality, které přesně vyjadřují ducha surfařské a streetové komunity. Jejich motto „All We Have Is Now“ připomíná, že je potřeba žít okamžikem. Právě tato myšlenka je pro malý tým značky Ezekiel stěžejní a pomáhá mu vytvořit produkty, které inspirují mladé lidi na všech kontinentech. Prohlédni si jejich kolekci plnou hravých potisků a drobných detailů. Modely Ezekiel jsou určené všem pohodářkám, které si s ničím nedělají hlavu a jednoduchost a funkčnost dokážou skloubit se stylem.

Ezekiel: Hravý potisk a kontrasty

Co Tě v kolekci Ezekiel čeká? Připrav se na spoustu zajímavých akcentů a jednoduché volné střihy. Barevná škála je založená na neutrálních tmavších odstínech jako je navy, černá a šedá, ale nudy se rozhodně bát nemusíš. Návrháři Ezekiel si totiž rádi hrají s detaily, takže na Tebe kromě klasických proužků čekají třeba kontrastní červené lemy, puntíky nebo potisk s ptáčky. V nabídce najdeš i klasická pohodlná trička – buď jednobarevná, nebo s jedním menším motivem. Jednoduchost a čisté linie bez dalších ozdůbek jsou charakteristické i pro kabáty téhle značky. Ezekiel proslavila také kolekce džín NOW Denim, kterou její návrháři označují za „nejpohodlnější džíny na světě“. Spojují totiž pohodlí tepláků se strukturou, vzhledem a texturou džín. Jejich design na pomezí flísu a denimu jim dodává odolnost. Objev jejich kolekci a buď nekompromisně svá.

Ezekiel se z garáže dostal do celého světa

Vince De La Pena a Shane La Voi si v roce 1992 pronajali garáže a rozjeli byznys. Rozhodli se, že ve slunné jižní Kalifornii začnou vyrábět oblečení pro surfařskou komunitu. I přes pomalý start se jim nakonec podařilo prorazit a v průběhu 25 let se firma dostala do celého světa. Velkou měrou k tomu přispěla podpora z řad surfařů, členů skate komunity, fotografů, umělců, hudebníků a samozřejmě taky přátel a návrhářů. Značku dnes nosí nejen surfaři a milovníci skatu, dostala se do měst a stala se synonymem pro pohodlí a uvolněný styl. Přidej se k lidem, kteří nosí přesně to, co chtějí. Neohlížej se na módní diktát. Žij okamžikem.