Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


Filippa K: Usnadní Ti módu

Necítíš se často ve své kůži? Stresových faktorů je dnes všude kolem nás víc než dost. Aby móda nebyla jedním z nich, přišla na svět značka Filippa K. Zrodila se z potřeby doplnit módní svět o jednoduché a praktické kousky oblečení, které by nevtíravě doplnily každodenní životní realitu každého z nás. V návaznosti na to obohatila značka Filippa K módní scénu o oblečení, které má skvělý design, je pohodlné a skvěle sedí – ve velikostech, které padnou každé ženě i muži. Užij si mezinárodní styl kvalitního oblečení, ve kterém se nezapře ani skandinávská duše!

Filippa K: Další švédská módní stylovka

Značku orientovanou na obě pohlaví založila v roce 1994 žena jménem Filippa Knutsson se svými dvěma obchodními partnery. Zakladatelka sice vyrostla v Londýně, ale v 80. letech se vrátila do rodného Švédska, aby pomohla s rodinným businessem také orientovaným na módu. Potom založila značku Filippa K a dva své první obchody otevřela ve Stockholmu a v Oslu. Za celkem krátkou dobu své působnosti na textilním trhu se už stihla vyšplhat mezi vedoucí značky oblečení na švédském trhu. Neustále se rozrůstá o nové obchody, otevírá i v dalších zemích Evropy jako je, kromě celé Skandinávie, třeba Německo, Holandsko, Belgie nebo Švýcarsko. Díky ABOUT YOU si teď můžeš oblečení Filippa K online objednat a užít i Ty!

Filippa K na ABOUT YOU

Chceš oblečení od A do Z, které minimalizuje nepotřebné detaily a ozdoby? To je nápad! Obleč se do klidného pocitu, který trvá a neunaví Tě ani při každodenním, dlouhodobém nošení. Filippa K, to jsou nositelné kousky od triček přes svetry a saka až po kalhoty, kabáty a boty, které splní každou Tvou estetickou touhu. Díky nadčasovým jednobarevným designům a kvalitním materiálům, jako je třeba organická či recyklovaná bavlna, odolá i zubu času. Minimalismus si zde podává ruku s lehkostí 90. let přetvořené do moderních designů současnosti. Vyber si ty nejpříjemnější kousky z kolekcí Filippa K online na ABOUT YOU a užívej si jejich nekomplikovanou nadčasovost!