Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky

Head Over Heels: Londýnský styl pro každou příležitost

Head Over Heels je mladší sestra světoznámé a prestižní značky Dune, která je na stránkách Vogue jako doma. Proto si buď jistá, že i s Head Over Heels bude mít každý Tvůj outfit nepřehlédnutelný styl a jiskru – doslova. Najdeš tu totiž nespočet třpytek a lesklých detailů, díky kterým budeš i v jednoduchém outfitu za naprostou hvězdu. Návrháři téhle značky se rozhodli, že Tě klidně promění i v princezničku, takže přidali i různé mašličky a hravé akcenty. Najdeš tu ale i uhlazené kousky pro sofistikované dámy. Head Over Heels je prostě rozmanitá a inspirující. Najdeš tu úplně všechno, po čem Ty a Tvoje nožky toužíte: podpatky až do nebe, šik balerínky, výrazné polokozačky i elegantní lodičky, bez jakých se neo-bejde žádná žena. Head Over Heels by Dune je trendy, rozmarná a cenově dostupná. Buď rafinovaná, hraj si, objevuj nové styly a nenech si ujít malé klenoty od Head Over Heels.

Head Over Heels

V kolekcích téhle kouzelné značky najdeš vážně všechno – od klasiky po výstřední střevíčky na party. Nabídka je doslova nekonečná. Ani klasické modely v jejich podání ale nejsou nudné, návrháři jim totiž dodali šmrnc a osvěžující švih podle nejnovějších módních trendů. Po večírku Tě Head Over Heels přezuje z blýskavých střevíčků do rozkošných plyšových bačkůrek. Přes den užiješ pohodlné balerínky s mašlí ne-bo s leopardím potiskem. Milovnice elegantního stylu neodolají prudce stylovým oxfordkám s lesklou špičkou, do parku můžeš vyrazit třeba v nazouvacích pantoflích se třpytkami – Head Over Heels zkrátka dobře ví, jak udělat i z obyčejného kousku klenot. Nakupuj Head Over Heels online a vykroč (nebo vycupitej) tím správným směrem!

Head Over Heels je součástí projektu pro lidi bez domova

Značka patří do skupiny Dune, která je jedním nejsilnějších hráčů módního průmyslu a na poli obuvi a doplňků patří mezi špičky. Byla založená v Londýně a díky více než 20 letům zkušeností postupně pronikla na všechny světové trhy. Jejich produkty vynikají nejen nepřekonatelnou kvalitou, firma si zakládá i na vynikajícím zákaznickém servisu. Nezapomínají ale na to, že i výrobci módy můžou pomáhat. Firma úzce spolupracuje s aliancí charit End Youth Homelessness, která pomáhá lidem bez domova. Zaměřuje se na prevenci a v současnosti ročně pomáhá více než 80 tisícům mladých Britů. Cílem projektu je zařadit je do společnosti, pomoct jim najít práci, vést spokojený život a hlavně – dát jim domov.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Head Over Heels.