INUOVO
Počet produktů: 1
Sledovat
Filtrovat produkty od značky
INUOVO1

INUOVO spojuje tradici a moderní trendy

Návrháři značky INUOVO se inspirují zdánlivě nepodstatnými okamžiky, které z každého dne dělají cestu kupředu – novými příběhy, náhodami, setkáními i nehodami. INUOVO je mnohem víc než jen móda, je to oslava přátelství a pospolnosti. Jejich kolekce jsou založené na rozdílnosti a různorodosti, odrážejí skutečný život, jsou hravé a zábavné. Na své si tu přijdou především milovnice kůže, šik stylu plného ženskosti a výrazných detailů. INUOVO nic nepředstírá a díky tomu budeš v jejich modelech vždycky jedinečná a svá. Nenapodobitelná krása pravé kůže je ozvláštněná originálními akcenty a přitom si zachovává autenticitu, je dokonale zpracovaná a každý střih je výsledkem mistrovské řemeslné práce. Nudit se ale rozhodně nebudeš, INUOVO má cit pro detail a navíc tu na Tebe čeká nespočet úprav a všechny barvy přírody. Buď nekompromisní a svá. Nos INUOVO.

Boty INUOVO dodají švih a jiskru každému outfitu

Kolekce INUOVO jsou naprostým pokladem stvořeným z jedinečného mixu tradice a nejnovějších trendů. Čeká tu na Tebe řada kreativních, hravých modelů a všechny barvy duhy. INUOVO si potrpí na individualitu a oslavuje rozdílnost, takže ať už sháníš sexy sandálky na večeři s mužem svých snů nebo pohodlné balerínky na pobíhání po ZOO, tady si vždycky vybereš. Modely INUOVO jsou šik a odvážné a skvěle sedí ženskému stylu. Ať už miluješ džíny a trička nebo se ráda strojíš do načančaných šatů, u INUOVO vždycky objevíš ten pravý pár bot, které dokonale podtrhnou Tvůj jedinečný styl a kouzlo. Čekají tu na Tebe zlaté detaily, rudé sandálky, stříbrné balerínky… a tím to nekončí. Prozkoumej nabídku této kvalitní značky a vyber si střevíčky, jaké nikdo jiný nemá. Buď jedinečná. Boty INUOVO jsou elegantní, kvalitní a nadčasové, takže s nimi nikdy nešlápneš vedle.

INUOVO je jednou z nejmilovanějších tureckých značek

Globální značka INUOVO vznikla v roce 2010 v tureckém Istanbulu. Její skutečná historie ale čítá více než 100 let návrhů, výroby a prodeje dámské obuvi. INUOVO má vášeň pro byznys a právě proto se firma dočkala celosvětového úspěchu. Objev jejich nekonečnou řadu stylů, barev a povrchových úprav – jejich návrháři Ti bez přestání předkládají nové a nové modely. Jedním z nejoblíbenějších produktů jsou INUOVO sandály, které se skvěle hodí k maxi sukni, šatům i džínům a rozhodně se bez nich neobejdeš ani na večírku. Už máš ty svoje? Nenech si ujít nejnovější kolekce, styly a barvy a prozkoumej kolekce kouzelných bot INUOVO.