Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík

Jack & Jones – jednoduché styly bez zbytečných vzorů

Pánská móda Jack & Jones je přesně to, co muži na módě oceňují. Nadčasové a jednoduché styly, které nepotřebují zbytečné vzory a aplikace. Jedná se o velmi rozsáhlou a všestrannou kolekci, od vkusných základních kousků až po luxusní věci. S pánským oblečením Jack a Jones se výrobce odvolává na klientelu, která má ráda moderní a sportovní oblečení. Značka spadá pod dánskou rodinnou firmu BESTSELLER, která byla založena v roce 1975. O patnáct let později vyslala společnost na veletrh novou kolekci určenou pro mladé muže. Sklidila okamžitě úspěch. Dostala název Jack & Jones. Od té doby se pořádně rozrostla. Zboží je možné zakoupit ve více než 1000 obchodech ve 40 zemích světa. Prohlédni si v Jack & Jones eshopu spodní prádlo a ponožky, stejně tak džíny, košile, boty a módní doplňky a nech se inspirovat.

Jack & Jones: uvolněné střihy, které perfektně padnou

Všechny produktové řady Jack & Jones jsou naprosto trendy a nabízejí uvolněné střihy vyrobené z inovativních materiálů, které perfektně padnou. Sleduj v Jack & Jones online shopu pět produktových řad: Vintage, Premium, Premium Tech, Originals, Core. Každý z těchto směrů rozšiřuje značku o další rozměr, takže osloví opravdu každého zákazníka. Vintage vypadá drsně a mužně. Najdeš tu neformální džíny v ošoupaném vzhledu, pevné staré školní buny nebo flanelové košile. Díky klasickým stylům a vysoce kvalitním materiálům nabízí řada Premium perfektní elegantní oblečení pro náročné. Sportovní a outdoorová řada Premium Tech doplňuje řadu značek Jack a Jones funkčními způsoby. Bundy a kalhoty jsou nejen vhodné do deště na procházku po městě, ale i na pěší turistiku.

Jack & Jones se hodí pro každou příležitost

Další na řadě je kolekce Jack & Jones Originals. Je určena pro všechny, kteří mají rádi drzý a odvážný postoj a hippie cool styl v trendových barvách. Plátěné kalhoty, košile a svetry v tomto stylu jsou ideální pro ty, kteří chtějí vyniknout. Poslední sekce Core značky Jack & Jones nabízí IN městkou módu. Hlavní součást těchto oděvů tvoří inovativní detaily inspirované praktickým pracovním oblečením. Návrháři čerpali inspiraci v ulicích města. Dají se oblékat každý běžný den. Prolistuj nabídku Jack Jones eshopu a najdi si svůj individuální styl. S vysokou kvalitou a dostupnými cenami dosáhneš skvělého dokonalého vzhledu. Jack & Jones se přizpůsobí každému vkusu a kvůli originálním nápadům se hodí pro každou příležitost.

Objev 25. 11. 2022 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Čekají zde na tebe skvělé JACK & JONES Black Friday slevy.