Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od Review2

REVIEW mladé oblečení v party stylu

REVIEW je mladá volnočasová móda, která apeluje na široké publikum díky dobrému poměru cena a výkon. Byla založena v roce 1992 jako značka pro běžné nošení a zpočátku spadala pod módní dům, slavný německý řetězec Peek & Cloppenburg. Díky svému nezávislému oddělení mladých kreativních návrhářů, kteří vyvíjeli každý měsíc jinou kolekci, se postupně propracovali k vlastní prodejně v Düsseldorfu. Jejich úspěch šel strmě vzhůru a roku 2009 se definitivně osamostatnili. Samostatná suverénní značka je dnes distribuována do 150 národních a 50 mezinárodních míst. REVIEW znamená mladé a cenově dostupné oblečení v neformálním a party stylu. REVIEW ztělesňuje svobodného ducha. Nikdy se nezastaví, neustále se vyvíjí a je připravena na změnu.

REVIEW se vyznačuje svým mladým a drzým vzhledem

Cílová skupina ve věku mezi 18 a 28 lety je zábavná a hledá nejen módní zábavu a akci. Modely a kolekce jsou odpovídajícím způsobem barevné, REVIEW džíny jsou úzké a zdůrazňují postavu. REVIEW designéři drží neustále krok s trendy. Oděvy se vyznačují svým mladým a drzým vzhledem. Prozkoumej nabídku REVIEW a přesvědč se o tom. Vše je v designu a v jednoduchém střihu. Například dívčí šaty jsou zvláště přesvědčivé díky svým láskyplně zpracovaným detailům, jako jsou síťové aplikace, květinové výšivky a neobvyklé ornamentální vzory. Přizpůsobí se jednak Tvé náladě, ale také příležitosti. Na procházku si obleč jiný outfit než na přátelskou schůzku v kavárně nebo na neformální pracovní setkání, a co teprve na plánovaný sobotní večírek.

S REVIEW budeš vždy vypadat nadčasově

Od počátku se tvůrci značky REVIEW snažili být vždy otevřeni novým inspiracím a trendům, kombinujícím kvalitu. Je určena všem, kteří milují styl a milují život. REVIEW vytváří Tvou osobnost, nabízí Ti něco nového na každý běžný den, ale i na zvláštní okamžiky. Střídají se zde svěží nápady s vášní pro módu a zábavu. Značka perfektně kombinuje neformální základní části s elegantními prvky, kterými upoutají pozornost. Výborně se dají mixovat v nespočetných variacích a vždy vypadají skvěle. Existuje důvod, proč nosit REVIEW. Budeš vypadat vždy nadčasově, protože modely jsou hned od začátku navrhovány s důrazem na detail, s vášní v každém oděvu a v dokonalé harmonii barev. Kluci, holky, ženy, muži, na co ještě čekáte?

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Review pro ženy a muže.