Až do -40 % EXTRA na Premium5

Pouze:00hod.00min.00sek

REVIEW mladé oblečení v party stylu

REVIEW je mladá volnočasová móda, která apeluje na široké publikum díky dobrému poměru cena a výkon. Byla založena v roce 1992 jako značka pro běžné nošení a zpočátku spadala pod módní dům, slavný německý řetězec Peek & Cloppenburg. Díky svému nezávislému oddělení mladých kreativních návrhářů, kteří vyvíjeli každý měsíc jinou kolekci, se postupně propracovali k vlastní prodejně v Düsseldorfu. Jejich úspěch šel strmě vzhůru a roku 2009 se definitivně osamostatnili. Samostatná suverénní značka je dnes distribuována do 150 národních a 50 mezinárodních míst. REVIEW znamená mladé a cenově dostupné oblečení v neformálním a party stylu. REVIEW ztělesňuje svobodného ducha. Nikdy se nezastaví, neustále se vyvíjí a je připravena na změnu.

REVIEW se vyznačuje svým mladým a drzým vzhledem

Cílová skupina ve věku mezi 18 a 28 lety je zábavná a hledá nejen módní zábavu a akci. Modely a kolekce jsou odpovídajícím způsobem barevné, REVIEW džíny jsou úzké a zdůrazňují postavu. REVIEW designéři drží neustále krok s trendy. Oděvy se vyznačují svým mladým a drzým vzhledem. Prozkoumej nabídku REVIEW a přesvědč se o tom. Vše je v designu a v jednoduchém střihu. Například dívčí šaty jsou zvláště přesvědčivé díky svým láskyplně zpracovaným detailům, jako jsou síťové aplikace, květinové výšivky a neobvyklé ornamentální vzory. Přizpůsobí se jednak Tvé náladě, ale také příležitosti. Na procházku si obleč jiný outfit než na přátelskou schůzku v kavárně nebo na neformální pracovní setkání, a co teprve na plánovaný sobotní večírek.

S REVIEW budeš vždy vypadat nadčasově

Od počátku se tvůrci značky REVIEW snažili být vždy otevřeni novým inspiracím a trendům, kombinujícím kvalitu. Je určena všem, kteří milují styl a milují život. REVIEW vytváří Tvou osobnost, nabízí Ti něco nového na každý běžný den, ale i na zvláštní okamžiky. Střídají se zde svěží nápady s vášní pro módu a zábavu. Značka perfektně kombinuje neformální základní části s elegantními prvky, kterými upoutají pozornost. Výborně se dají mixovat v nespočetných variacích a vždy vypadají skvěle. Existuje důvod, proč nosit REVIEW. Budeš vypadat vždy nadčasově, protože modely jsou hned od začátku navrhovány s důrazem na detail, s vášní v každém oděvu a v dokonalé harmonii barev. Kluci, holky, ženy, muži, na co ještě čekáte?