Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


Ucon Acrobatics: Ultra hype batohy z recyklovaných PET lahví

Městské batohy německé značky Ucon Acrobatics jsou nezbytností pro všechny, kdo žijí svůj život naplno. Jsou dokonalou kombinací německého minimalismu a nekompromisní funkčnosti a jejich design přesně vyjadřuje rozmanitost obyvatel velkého města. Batohy Ucon Acrobatics spojují moderní chic vzhled a zároveň jsou praktické – vejde se do nich laptop, oblečení na celý víkend a klidně i kilo mrkve a hummusu na veganskou party. Urban Acrobatics je značka, kterou zbožňuje každý hipster a módní snob. Co ji odlišuje od ostatních? Jejich batohy jsou vyrobené z re-cyklovaných PET lahví. Že nepatříš ani do jedné skupiny? Prozkoumej nabídku a vyber si ten svůj – dej najevo svůj názor a styl. Utahaným batohům ze sportovního obchodu už dávno odzvonilo.

Ucon Acrobatics je vyjádřením životního postoje

Tahle značka je jedinečnou kombinací typické německé „akurátnosti“ a moderního městského stylu. Jejich batohy jsou jednoduché jako facka, každý detail je promyšlený a použité materiály dokonalé. Designově i funkčností jsou Ucon Acrobatics minimálně o krok napřed před ostatními – mají sice všechno, co potřebuješ, ale není na nich ani tečka navíc. Jednoduché linie jsou řízné a uhlazené, takže se hodí naprosto ke všemu – k romantickým květovaným šatičkám i k legínám a oversized mikině. Do města, do přírody, do letadla, na svatbu. Ucon Acrobatics jsou inspirované nejen městem, kde žiješ, ale taky místy, kam cestuješ. Jejich jednoduchost a funkčnost jsou skvělé jak pro každodenní pochůzky, tak pro objevování nových míst. Tenhle batoh můžeš nosit do školy na maloměstě i na večírky v New York City, a vždycky budeš za ikonu.

Ucon Acrobatics: Minimalismus, účel, rovnováha

První kolekce Ucon Acrobatics byla předvdená světu v roce 2001. Brand je založen na myšlence inovativních, moderních, funkčních a dokonale minimalistických produktů. Je určený nové generaci mladých, kreativních zákazníků, kteří se nespokojí s průměrností. Že jsou tyhle batohy vyrobené z unikátních materiálů a jejich kvalita je vynikající, je samozřejmé. Navíc jsou ale vyrobené eticky. Celý tým je parta nadšených a talentovaných profesionálů a tyhle batohy pro tebe navrhují v berlínském studiu, které si přestavěli z bývalého chléva. Je to přesně tak cool, jak to zní. Buď svá, buď pro-gresivní, nos Ucon Acrobatics.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Ucon Acrobatics pro ženy a muže.