Yumi
Počet produktů: 7
Sledovat
Model/kaProdukt
Yumi
Letní šaty 'SWIRL LACE COLD SHOULDER'
  1 779 Kč
  2 229 Kč
  Yumi
  Letní šaty 'FLORAL FISHNET STRIPE'
   1 687 Kč
   2 467 Kč
   Yumi
   Letní šaty 'FRENCH BOTANICAL'
    1 209 Kč
    2 229 Kč
    Yumi
    Letní šaty 'ABSTRACT TROPICAL'
     1 349 Kč
     2 079 Kč
     Yumi
     Koktejlové šaty
      2 699 Kč
      3 399 Kč
      Yumi
      Šaty 'LACE TIE'
       1 429 Kč
       2 349 Kč
       Yumi
       Letní šaty 'FRENCH BOTANICAL'
        1 799 Kč
        2 229 Kč

        Yumi z Nepálu rovnou do Londýna

        Britská módní značka Yumi nabízí kombinaci evropské a asijské módy. Používá svěží a květinové vzory a jemné siluety. Je určena dívkám a ženám, které milují uvolněný, barevný a veselý styl. Mladistvé střihy šatů, vest, kabátů a legín uspokojí i náročnější publikum. Historie Yumi sahá do roku 1994, kdy podnikatel Uttam Nepal přivezl mnoho originálního pleteného oblečení z Nepálu do Londýna. Byl to perfektní tah, protože v polovině 90. let se etnické motivy staly neuvěřitelně populárními. Vznikl z nich módní trend, který symbolizoval osvobození od uniforem a chuť odlišovat se. Ručně vyráběné kolekce Yumi v etnickém stylu okamžitě získaly popularitu mezi zákazníky. Pro uspokojení vysoké poptávky společnost začala vyrábět oděvy napodobující orientální styl. Designéři značky se inspirovali obleky a detaily oděvů typickými pro Indii, Nepál a Japonsko.

        Yumi se liší ve všech pohledech

        Originální oblečení Yumi bylo okamžitým hitem. Zákaznice se rádi chlubily nápaditými kousky včetně mnoha celebrit jako například Scarlett Johansson, Emily Blunt, Reese Witherspoon nebo Kate Moss. Dnes je Yumi skvěle zavedená značka spojující britský styl ulice se zářivými barvami a potisky. Designéři používají různé techniky od patchworku, přes použití výšivek a napodobování stehů vpředu i vzadu, k potisku tkanin jako jsou jemný úplet, šifon a hedvábí. Ozdoby se většinou aplikují ručně. Firma má fantastickou pověst díky používání netradičních ozdob: skleněných korálků, flitrů a pestrých vzorů. Používá vysoce kvalitní materiály, které precizně zpracovává. Značkové kolekce Yumi jsou velmi rozpoznatelné. Už z dálky upoutají svým nenapodobitelným mladým vzhledem. Liší se od ostatních ve všech pohledech.

        Yumi = krása

        Prohlédni si nabídku šatů Yumi, s nimi budeš připravena na každou příležitost, ať už je to běžný den v kanceláři, divadelní představení, slavnostní večeře nebo zvláštní událost ve Tvém životě. Střihy šatů Yumi jsou rozmanité, od těsných až po volné a ležérní, někdy se záhyby, někdy se zvláštním výstřihem nebo krátkými a dlouhými rukávy. Jsou vždy jedinečné. Můžeš si být jista, že Ti pohledy kolemjdoucích budou příjemné. Kvůli barevnosti Yumi je lepší držet se u zbytku oblečení klasických a pevných tónů, aby nekonkurovaly celkovému vzhledu. Obzvláště elegantní a romantické kousky vypadají skvěle, navíc se velmi pohodlně nosí. Není divu, vždyť jméno Yumi v japonštině znamená "krása".