Yumi
Počet produktů: 5
Sledovat
Model/kaProdukt
Yumi
Koktejlové šaty
  2 990 Kč
  3 354 Kč
  Yumi
  Letní šaty 'SWIRL LACE COLD SHOULDER'
   1 947 Kč
   2 207 Kč
   Yumi
   Letní šaty 'FRENCH BOTANICAL'
    1 947 Kč
    2 229 Kč
    Yumi
    Šaty 'DOBBY DRESS'
     1 427 Kč
     2 207 Kč
     Yumi
     Letní šaty 'FLORAL FISHNET STRIPE'
      1 687 Kč
      2 467 Kč

      Yumi z Nepálu rovnou do Londýna

      Britská módní značka Yumi nabízí kombinaci evropské a asijské módy. Používá svěží a květinové vzory a jemné siluety. Je určena dívkám a ženám, které milují uvolněný, barevný a veselý styl. Mladistvé střihy šatů, vest, kabátů a legín uspokojí i náročnější publikum. Historie Yumi sahá do roku 1994, kdy podnikatel Uttam Nepal přivezl mnoho originálního pleteného oblečení z Nepálu do Londýna. Byl to perfektní tah, protože v polovině 90. let se etnické motivy staly neuvěřitelně populárními. Vznikl z nich módní trend, který symbolizoval osvobození od uniforem a chuť odlišovat se. Ručně vyráběné kolekce Yumi v etnickém stylu okamžitě získaly popularitu mezi zákazníky. Pro uspokojení vysoké poptávky společnost začala vyrábět oděvy napodobující orientální styl. Designéři značky se inspirovali obleky a detaily oděvů typickými pro Indii, Nepál a Japonsko.

      Yumi se liší ve všech pohledech

      Originální oblečení Yumi bylo okamžitým hitem. Zákaznice se rádi chlubily nápaditými kousky včetně mnoha celebrit jako například Scarlett Johansson, Emily Blunt, Reese Witherspoon nebo Kate Moss. Dnes je Yumi skvěle zavedená značka spojující britský styl ulice se zářivými barvami a potisky. Designéři používají různé techniky od patchworku, přes použití výšivek a napodobování stehů vpředu i vzadu, k potisku tkanin jako jsou jemný úplet, šifon a hedvábí. Ozdoby se většinou aplikují ručně. Firma má fantastickou pověst díky používání netradičních ozdob: skleněných korálků, flitrů a pestrých vzorů. Používá vysoce kvalitní materiály, které precizně zpracovává. Značkové kolekce Yumi jsou velmi rozpoznatelné. Už z dálky upoutají svým nenapodobitelným mladým vzhledem. Liší se od ostatních ve všech pohledech.

      Yumi = krása

      Prohlédni si nabídku šatů Yumi, s nimi budeš připravena na každou příležitost, ať už je to běžný den v kanceláři, divadelní představení, slavnostní večeře nebo zvláštní událost ve Tvém životě. Střihy šatů Yumi jsou rozmanité, od těsných až po volné a ležérní, někdy se záhyby, někdy se zvláštním výstřihem nebo krátkými a dlouhými rukávy. Jsou vždy jedinečné. Můžeš si být jista, že Ti pohledy kolemjdoucích budou příjemné. Kvůli barevnosti Yumi je lepší držet se u zbytku oblečení klasických a pevných tónů, aby nekonkurovaly celkovému vzhledu. Obzvláště elegantní a romantické kousky vypadají skvěle, navíc se velmi pohodlně nosí. Není divu, vždyť jméno Yumi v japonštině znamená "krása".