Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od CHEAP MONDAY1

Móda Cheap Monday kombinuje second hand se špičkovou módou

Miluješ skvělé vintage oblečení, které dodá tvému stylu individuální nádech? Ale nemáš chuť se probírat špinavým oblečením na bleším trhu? Internetový obchod módy Cheap Monday tě zásobí skvělým seceond hand stylem ze Stockholmu. Design odráží současný, minimalistický a velmi moderní look skandinávského hlavního města a jde s dobou. Pravé džíny Cheap Monday se poznají podle toho, že mají na své zadní straně charakteristickou smějící se lebku. Móda Cheap Monday je dokonalým společníkem všeního dne. Tato značka je tajným tipem pro každého, kdo jde s módou a udává trend. Typické jsou pro ni široké a velké svetry, úzké skinny džíny, průhledné halenky a ležérní bomber bundy. Vyzkoušej něco nového: ať už grunge, gothic nebo neon móda Cheap Monday- vše vyžaduje jistou dávku odvahy a kreativity!

Nově definovaný švédský minimalismus v internetovém obchodě

Značka s minimalistickým nádechem Cheap Monday začala vyrábět v březnu 2004. Tehdy přišel Švéd Örjan Andersson s myšlenkou navrhnout džíny, které se vyrovnají drahým špičkovým modelům, ale jsou cenově dostupné pro každého. Už v roce 2000 otevřeli Örjan, Adam Friberg a dva z jejich přátel malý second hand obchod v centru Stockholmu. Malý obchod "Weekend" měl otevřeno jen o víkendech, jak už jeho samotný název napovídá. Překvapivě se tento obchod velmi rychle ujal a stal se velmi oblíbeným u mladých obyvatel Stockholmu, kteří šli s módou. Krátce nato otevřelo úspěšné duo větší obchod, který taktéž nabízel skvělý mix špičkové módy a vybraných second hand kousků. Měl však otevřeno po celý týden a proto byl pojmenován „Weekday". Když se objevily džíny značky Cheap Monday, začala tato značka dosahovat úspěchů. Postupně následovaly další části oblečení, které se prodávaly výhradně jen ve švédských buticích Weekday. Když v roce 2008 začal Cheap Monday spolupráci s firmou H&M, došlo k průlomu a značka začala udávat trend ve světě módy po celé zeměkouli.

Cheap Monday obuv a doplňky - najdi své nové oblíbené kousky na ABOUT YOU

Nejprodávanějším kouskem švédské značky jsou i nadále těsné a úzké džíny, které se mezitím staly ideálem skinny džínů. Kromě elastických kalhot najdeš v internetovém obchodě Cheap Monday i široký výběr obuvi Cheap Monday, kabelek, košil a bund. Barvy jsou většinou spíše tlumené a používány nejsou ani potisky či jiné zbytečnosti. Stejně jako ACNE nebo Filiippa K. dokazuje tato kultovní značka, že minimalistické styly k nám přicházejí ze severu. V našem internetovém obchodě ABOUT YOU najdeš široký výběr módy Cheap Monday!