Komono
Počet produktů: 21
Sledovat
Filtrovat produkty od značky

KOMONO: Perfektní spojení času a vize

Komono je v dnešní době synonymem pro nadčasový a zároveň trendy vzhled, nekonečnou barevnou paletu a minimalistický design. Celý sortiment této hip značky je inspirovaný mnoha různými městy i přírodou. Tuhle belgickou značku proslavily designové hodinky a sluneční brýle, bez kterých se nějakou dobu neobešel žádný hipster. Pokud si potrpíš na neokoukaný design a čistý styl, s KOMONO rozhodně nešlápneš vedle. Vedle extravagantních stylů s potenciálem fashion statementu najdeš v jejich katalogu i poměrně univerzální kousky, které si klidně můžeš půjčovat s přítelem, mamkou a dalšími třemi kámoškami. Prozkoumej nabídku KOMONO online, inspiruj se, vybírej, kombinuj.

KOMONO: Malé věci, které nikdy nepřehlédneš

KOMONO je především výrobce hodinek, který do katalogu později přidal i další doplňky a sluneční brýle. Vybere si tu naprosto každý, a tím myslíme opravdu každý. KOMONO necílí na konkrétní skupinu a v jejich katalogu najdeš vedle skutečně výrazných kousků, na které si jen tak někdo netroufne, i docela univerzální hodinky. Kvalita a precizní zpracování se jim nedá upřít. Záleží na tobě, jestli sáhneš po vážně jedinečných břidlicových hodinkách, které vypadají jako vytesané z kusu kamene, nebo si vybereš naprosto univerzální celočerné s koženým páskem. Stejné je to i se slunečními brýlemi - najdeš tu celkem šílená růžová skla a trojúhelníkový tvar, stejně jako naprosto univerzální „wayfarery“. KOMONO je fajn značka pro mladé lidi, kteří sledují módní trendy a záleží jim na původu a kvalitě věcí, které nosí. Objev KOMONO online a pořiď si kvalitní doplňky, které jen tak nevyjdou z módy.

KOMONO: Mladá značka s puncem ikony

Značka KOMONO, kterou dnes zná úplně každý, kdo se aspoň trochu zajímá o dění v módním světě, vznikla v Belgii v roce 2009. KOMONO je známé svým hladkým a propracovaným designem, skvělou škálou barev a stylů a opravdu pestrou nabídkou – v jejich katalogu hodinek a slunečních brýlí najdeš doslova každý tvar a každý odstín. Hodí se jak pro milovníky pestrobarevných a výrazných kousků, tak pro zaryté minimalisty. KOMONO založila skupina snílků, kteří se rozhodli přinést do světa módy belgickou tradici, kvalitní řemeslo a nejnovější trendy – a to se jim povedlo naprosto skvěle. Dopřej si skvělý design a nadčasový vzhled nebo sáhni po nejnovějším trendu a nos ho pyšně – s KOMONO budeš vždycky za stylovou hvězdu.