Zimní výprodej začíná: -11% na VŠE ve slevě5

EXTRA11Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek

Maloja – originální sportovní móda pro přírodní nadšence

Maloja je německá sportovní a ležérní značka oblečení, která vznikla v roce 2004 a rozhodla se, že chce k módě, kterou vyrábí, přistupovat trochu jinak. Jejich inspirací není masový turismus a mainstreamová místa, na která jezdí za sportem velká spousta lidí. Firmě Maloja jde o autenticitu a pevné sepjetí s přírodou. Inspiruje se veškerou přírodou okolo nás a má za to, že její krásy mohou být i na malých místech blízko nás, která možná nejsou tolika lidem známá. Maloja za roky svého působení expandovala například do USA, Kanady nebo Jižní Koreje a její popularita stále stoupá. Vyrábí univerzální oblečení pro ženy i muže, které se hodí na běh, kolo, turistiku, horolezectví ale i jako módní streetové oblečení. Na ABOUT YOU teď můžeš objevit nejžhavější kousky této značky.

Dámské sportovní oblečení Maloja pro různé aktivity

V Maloja eshopu na Tebe čekají přesně ty kousky, které nejvíce podtrhují filozofii téhle značky – tedy čistý vztah k přírodě a k pohybu, který si v ní můžeš užít. Ať už děláš jakýkoli sport nebo aktivitu, je důležité mít s sebou v nepřízni počasí kvalitní dámskou bundu Maloja. Jejich design je velmi jednoduchý a čistý, bez přílišných rušivých ozdob, takže vynikají jejich barvy a také kvalitní materiály, které regulují vlhkost, jsou prodyšné a postarají se o Tvé pohodlí. Vyzkoušej také dámská funkční trika nebo sportovní kalhoty. Všechny modely můžeš bez problému využít na více druhů sportů a celá řada z nich se dá nosit i každý den, pokud Tě baví uvolněný styl a zemité, ne příliš křiklavé barvy.

Mezi oblečením pro muže od Maloja najdeš celou řadu funkčních kousků

V kategorii pánského oblečení si můžeš vybrat ze stejné šíře jako z dámské. Kromě sportovních bund a kalhot tu na Tebe čekají také stylové sportovní pánské svetry od Maloja, které se úžasně hodí třeba na lyže, když potřebuješ velmi hřejivé, ale zároveň prodyšné oblečení. Ve vlněném svetru v moderním provedení se na sjezdovce rozhodně neztratíš! Maloja si velmi zakládá na vztahu a šetrnosti k přírodě. Není přece možné užívat si přírody a zároveň k ní nebýt ohleduplný. Proto Maloja nabízí i kousky z kategorie udržitelné módy. Na téhle značce Tě tedy nebude bavit jenom její funkčnost a design, ale i filozofie a nadšení, se kterým své oblečení vyrábí.