Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík

Být jako Sterntaler: Dětství napořád!

Hledáš oblečení stejně tak roztomilé jako je Tvé dítě? A co takhle značka, která jde až za tohle přání a dokáže ten nejkrásnější věk Tvé ratolesti nejen podtrhnout, ale zaopatřit i ty nejlepší podmínky k jejímu radostnému a bezpečnému růstu? Neexistuje jiný věk, kdy se vše prožívá tak neuvěřitelně a intenzivně jako právě v dětství. Pamatovat si ten pohled na svět a uchovat si trochu z něj i v dospělosti je uměním. Být Sterntalerem znamená přesně tuto schopnost mít – umět přicházet s novými nápady a přemýšlet o neobyčejných fantastických věcech. Důležité je ale také být čestný, což se stalo základem právě pro společnost Sterntaler, která toto předsevzetí ve své výrobě následuje na 100 %. Získá si tato značka fungující už od roku 1965 i Tvou důvěru?

Rozmanitost a krása oblečení Sterntaler

Objev rozmanitost naší nabídky a ponoř se s námi do světa Sterntaler online. Najdeš tu ty nejlepší kousky pro své potomky. S vysoce kvalitními a všestrannými produkty, které nabízí dětem vše, co potřebují pro zdravý vývoj v láskyplném prostředí. Díky roztomilému designu a skvělé kvalitě zboží si Tvoje holčička nebo kluk užije dětství naplno. Sterntaler nenabízí všechny druhy oblečení jako jsou dupačky, bundy či mikiny a příslušenství pro batolata v podobě dek či spacích pytlů. Z bohatého sortimentu si vybereš bačkůrky, protiskluzové ponožky či podkolenky nebo punčocháče a spoustu čepiček i praktických kloboučků se zavazováním pod bradou. Když se jedná o děti, měla by být kvalita a bezpečnost na prvním místě, proto firma Sterntaler vyrábí vše pouze z kvalitních materiálů, které neobsahují žádné škodlivé látky a jsou pečlivě zpracovány na vynikající technické úrovni.

Sterntaler na ABOUT YOU: Obleče i ochrání

Sterntaler oblečení pro děti nejen vyrábí, ale také je aktivně chrání. Díky využití speciálních technologických postupů vkládá do své výroby, jejíž celý proces je důsledně kontrolován, absolutní maximum. Letní kolekce oblečení je například obohacena o UV filtr, který děti chrání před UV slunečním zářením. Speciální patentovaná látka dokáže odstínit až 98 % škodlivého záření. Do zimní kolekce zas značka přidala voduodpudivou látku, materiál thinsultate, který nepropouští vlhkost směrem dovnitř, takže Tvoje holčička nebo kluk zůstane ve svých zimních botičkách celý den v dokonalém suchu. Na ABOUT YOU Ti teď přinášíme pestrou nabídku dětského oblečení Sterntaler online! Můžeš si tak z pohodlí domova vybrat to nejlepší a užívat si všech jeho skvělých vlastností už za pár dní po objednání.