Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


Tigha: Špičkové kožené bundy za rozumnou cenu

Tigha je typická ostrými liniemi, bezchybnou kvalitou a sofistikovaným designem. Jejich modely jsou luxusní, ale rozhodně Tě nezruinují – cenová dostupnost je totiž jednou z hlavních priorit této německé značky. Styl jejich kolekcí by se dal popsat jako městská avantgarda, jejich modely jsou snadno rozeznatelné a ušité s pověstnou německou precizností. Srdcem jejich sortimentu jsou ikonické kožené bundy – naprosto do-ko-na-lé kožené bundy s promyšlenými detaily, vyrobené z nejkvalitnější kůže. Najdeš tu ale taky bundy, džíny, košile a sukně. Prostě nepostradatelná klasika, ovšem s jiskrou. Jejich styl dokonale vystihuje jedno slovo: svoboda. Tigha si na nic nehraje a úplně ignoruje módní trendy. Buď svá, vsaď na kvalitu a prozkoumej kolekce značky, která není pro pozéry.

Tigha ignoruje módní trendy

Co Tě v jejich kolekcích čeká? Především kožené bundy. Najdeš tu klasické biker bundy s límcem a páskem – a to ve všech možných barvách. Vyber si třeba sladce růžovou, šedou nebo petrolejovou. Tigha ráda překvapí, takže pro Tebe má třeba bundu s červenými akcenty a teplým kožíškem, ve které Tě nikdo nepřehlédne. Pokud kůže není tvůj styl, nenech si ujít bundičky z lesklého saténu. Najdeš tu samozřejmě i ležérní šaty, topy, kalhoty a doplňky. Tigha staví na jednoduchém střihu a střízlivých barvách, občas na Tebe ale vykoukne květinový potisk nebo stříbrný design. Nechej se inspirovat a objev kouzlo street stylu. U značky Tigha si můžeš postavit kompletně celý šatník a nemusíš kvůli tomu vystrčit nos z postele – Tigha online shop je tu pro všechny milovnice módy, které rády nakupují v jakoukoli denní i noční dobu.

Příběh Tigha začal koženou bundou…

… která neexistovala. Zakladatel firmy Asem Chaudhary si chtěl pořídit koženou bundu, ale nabídka v obchodech ho nezaujala a navíc se mu všechny modely připadaly zbytečně drahé. Proto se v roce 2009 rozhodl, že začne vyrábět kožené bundy, které sice budou skvěle propracované a kvalitní, ale ne předražené. Zdálo se to jako nesplnitelný sen mladého kluka čerstvě po vysoké škole. Asem se ale nevzdal, vyrobil tři modely a objížděl s nimi potenciální zákazníky. A uspěl. Zákazníci jeho bundy milovali. Značka z rodného Düsseldorfu brzy pronikla do celého světa a na německém trhu patří mezi nejprodávanější. Prozkoumej Tigha shop online a vyber si některý ze stylových kousků, ve kterých budeš vždycky sama sebou.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky tigha pro ženy a muže.