-20% na VŠE ve VÝPRODEJI5

EXTRA20Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek

Tigha: Špičkové kožené bundy za rozumnou cenu

Tigha je typická ostrými liniemi, bezchybnou kvalitou a sofistikovaným designem. Jejich modely jsou luxusní, ale rozhodně Tě nezruinují – cenová dostupnost je totiž jednou z hlavních priorit této německé značky. Styl jejich kolekcí by se dal popsat jako městská avantgarda, jejich modely jsou snadno rozeznatelné a ušité s pověstnou německou precizností. Srdcem jejich sortimentu jsou ikonické kožené bundy – naprosto do-ko-na-lé kožené bundy s promyšlenými detaily, vyrobené z nejkvalitnější kůže. Najdeš tu ale taky bundy, džíny, košile a sukně. Prostě nepostradatelná klasika, ovšem s jiskrou. Jejich styl dokonale vystihuje jedno slovo: svoboda. Tigha si na nic nehraje a úplně ignoruje módní trendy. Buď svá, vsaď na kvalitu a prozkoumej kolekce značky, která není pro pozéry.

Tigha ignoruje módní trendy

Co Tě v jejich kolekcích čeká? Především kožené bundy. Najdeš tu klasické biker bundy s límcem a páskem – a to ve všech možných barvách. Vyber si třeba sladce růžovou, šedou nebo petrolejovou. Tigha ráda překvapí, takže pro Tebe má třeba bundu s červenými akcenty a teplým kožíškem, ve které Tě nikdo nepřehlédne. Pokud kůže není tvůj styl, nenech si ujít bundičky z lesklého saténu. Najdeš tu samozřejmě i ležérní šaty, topy, kalhoty a doplňky. Tigha staví na jednoduchém střihu a střízlivých barvách, občas na Tebe ale vykoukne květinový potisk nebo stříbrný design. Nechej se inspirovat a objev kouzlo street stylu. U značky Tigha si můžeš postavit kompletně celý šatník a nemusíš kvůli tomu vystrčit nos z postele – Tigha online shop je tu pro všechny milovnice módy, které rády nakupují v jakoukoli denní i noční dobu.

Příběh Tigha začal koženou bundou…

… která neexistovala. Zakladatel firmy Asem Chaudhary si chtěl pořídit koženou bundu, ale nabídka v obchodech ho nezaujala a navíc se mu všechny modely připadaly zbytečně drahé. Proto se v roce 2009 rozhodl, že začne vyrábět kožené bundy, které sice budou skvěle propracované a kvalitní, ale ne předražené. Zdálo se to jako nesplnitelný sen mladého kluka čerstvě po vysoké škole. Asem se ale nevzdal, vyrobil tři modely a objížděl s nimi potenciální zákazníky. A uspěl. Zákazníci jeho bundy milovali. Značka z rodného Düsseldorfu brzy pronikla do celého světa a na německém trhu patří mezi nejprodávanější. Prozkoumej Tigha shop online a vyber si některý ze stylových kousků, ve kterých budeš vždycky sama sebou.