-20% na VŠE ve VÝPRODEJI5

EXTRA20Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od Bik Bok2

Bik Bok: Norská móda pro milovnice svěžích trendů

Bik Bok je rájem pro všechny mladé ženy, které milují módu, sledují nejnovější trendy, ale zároveň mají vlastní styl a nehodlají se ho vzdát. Tahle hravá značka je neodolatelně svižnou kombinací modelů inspirovaných přehlídkovými moly a klasickým skandinávským street stylem. Díky tomu si můžeš sestavit outfit přesně podle svého gusta a hrdě vyrazit do ulic. Najdeš tu všechno – od základních kousků přes denim až po šaty. Bik Bok udává styl, takže budeš za hvězdu kdekoliv se objevíš. Filozofií tvůrců těchto neotřelých a originálních modelů bez špetky prvoplánu je, že sebedůvěra je mnohem důležitější než image. Buď svá, rozhlížej se kolem sebe a nechej se inspirovat. S Bik Bok budeš vždycky stylová a svá.

Bik Bok Tě překvapí nezvyklými potisky a detaily

Co na Tebe v kolekcích Bik Bok čeká? Na své si tu přijdou jak milovnice šatů, tak neoblomné fanynky džín. Nechej se inspirovat čistými liniemi typickými pro skandinávskou street módu a neboj se kombinovat různé styly, materiály a vzory. Najdeš tu pohodlné ležérní i roztomile dívčí šaty na den i večer, džíny, topy, overaly, body, plavky… Nenech si ujít ani heboučké svetry s různými texturami, plandavé kalhoty s lampasy a huňaté kožíšky. S Bik Bok se zkrátka oblékneš od hlavy až patě – pro každou příležitost i náladu. Návrháři této značky milují potisky a různé vzory. Připrav se na leopardí motiv, znovuobjevenou batiku, klasické puntíky nebo motiv růžové hadí kůže. Barevná škála je tak pestrá, až Ti budou přecházet oči – vedle klasických odstínů svítí kanárkově žlutá, nebesky modrá nebo třeba růžová.

Bik Bok bojuje proti chudobě

Značka Bik Bok byla založená v Norsku v roce 1973 a jejich záměrem bylo vyrábět oblečení pro mladé dívky. Díky originálnímu designu a skvělé kvalitě siik Bik Bok brzy získal spoustu fanoušků a jejich obchody vyrůstaly jako houby po dešti v celém Norsku a Švédsku. V současné době má značka přes 200 kamenných obchodů. Vedení firmy si zakládá i na přispění společnosti, proto jsou velkými zastánci udržitelného přístupu v módním průmyslu. Navíc je firma součástí projektu zaměřeného na vzdělání mladých děvčat v Bangladéši. kterým pomáhá dosáhnout vyššího vzdělání a tím pádem zajistit lepší budoucnost pro celou komunitu. Podporují místní školy a učitele, pomáhají rodičům dívek a organizují podpůrné skupiny. Bik Bok bojuje za dobrou věc.