Boohoo
Počet produktů: 245
Sledovat

Boohoo - hravé překvapení z Manchesteru

Dávno je pryč doba, kdy anglické značky znamenaly jen punk nebo naopak tvídové kostýmky. S boohoo přichází nejen špičkový design, ale také dostupné ceny, lehkost a hravost. boohoo se věnuje dámské i pánské módě a vliv anglického street stylu je v ní příjemně znát, aniž by byly její kolekce určeny pouze pro mladé módní experimentátory. Všechno oblečení od boohoo je velmi dobře nositelné a kombinovatelné - vybere si úplně každý. Ať už dáváš přednost kalhotám nebo romantickým šatům. Filozofie značky hlásá motto, že ani život ani módu není třeba brát příliš vážně. Až budeš tedy příště hledat neokoukaný kousek, který Tě nezruinuje, dej šanci značce boohoo!

Boohoo je dostupná a sexy

Všechno oblečení od boohoo spojuje velká porce ženskosti, značka sází na slušivé střihy, které zvýrazní přednosti postavy. Záleží jen na tom, jak jsi odvážná a jak moc se rozhodneš být sexy. Pokud chceš tedy zaujmout na večírku, dej šanci například boohoo šatům. Další věc, která je na boohoo velmi přitažlivá a kterou zákaznice oceňují, je cenová dostupnost. U boohoo si vybereš i s hodně napjatým rozpočtem, aniž bys musela dělat kompromisy mezi kvalitou a cenou. Můžeš tak mít kolekce přímo z přehlídkových mol i v případě, že máš zrovna hubenou peněženku. Nabídka velikostí je standardní, nemusíš se bát, ani pokud máš plnější tvary, boohoo myslí i na Tebe a většinu oblečení nabízí do velikosti až 44.

ABOUT YOU boohoo online shop Tě oblékne od hlavy k patě

Značka boohoo je na trhu již více než deset let. V poslední době rozšířila své pole působnosti na celou Evropu - Českou Republiku nevyjímaje. Dobrou zprávou je, že boohoo neexpanduje jen jako značka, ale neustále pracuje na svém portfoliu, které je nyní úplně kompletní. Budeš-li chtít, můžeš mít z boohoo prakticky celý šatník. Od bot přes šaty až po doplňky. Velmi oblíbená je řada spodního prádla. Boohoo se specializuje na body a plavky a oproti spoustě ostatních značek se ani tady nedrží při zdi. Vše je barevné, hravé, ze zajímavých a příjemných materiálů. S úspěchem značky přišlo také postupné rozšíření o pánskou řadu. boohoo je příběh o tom, že i z města, které nikdy nebylo proslulé módou, se lze vypracovat mezi světovou špičku.