Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky

P D PAOLA: šperky, které Ti dodají sebevědomí

Ženskost, jedinečnost a silný odkaz ženám a dívkám, na tom značka P D PAOLA staví ze všeho nejvíce. Tento výrobce šperků a dámských doplňků si zakládá nejen na nových trendech, ale také unikátním přístupu k výrobě šperků. Jejich základem je inovativní design v kombinaci s pocitem, který nošení šperku P D PAOLA ženě dodává. Značka je poměrně mladá a i přesto se rychle rozrostla do celého světa, zejména díky svému již zmíněnému osobnímu přístupu a neokoukanému designu. Nabídka P D PAOLA online je bezesporu velmi nápaditá. Vybírat je možné z mnoha druhů šperků, které ideálně doplní Tvůj každodenní outfit. Od krásných náušnic v extravagantním a elegantním designu, až po prstýnky nebo náramky kombinující materiály a různé detaily, od kterých je jen těžké odtrhnout zrak.

P D PAOLA online: velký výběr šperků na míru

P D PAOLA e-shop patří mezi výrobce, kteří poskytují nejen širokou nabídku již hotových šperků, ale také výrobu na míru, díky které budeš moci konečně ukázat své pravé „já”. Kromě personalizovaných kousků má však značka P D PAOLA pestrý katalog dostupný také na ABOUT YOU, kde mohou ženy i dívky vybírat jedinečné kousky dle svého individuálního vkusu. Pro tuto značku založenou teprve v roce 2014 je typická zlatá barva šperků v kombinaci s dalšími výraznými barvami a detaily. Ty činí šperky P D PAOLA unikátem na trhu s nezaměnitelným stylem a citem pro inovace. Zlaté náušnice chytře kombinují zlato s kamínky, jsou ale k mání i v mnoha geometrických tvarech nebo v podobě dlouhých řetízkových náušnic, které jsou pro značku tak typické. Kolekce jsou vždy inspirovány novým tématem, například oblíbená kolekce Aisha obsahuje motivy afrických kultur v elegantní zlaté podobě a je povětšinou vysázená kamínky a 18karátovým zlatem.

Značka P D PAOLA nabízí kolekce plné inspirace a elegance

P D PAOLA nabízí mnoho kolekcí, z nichž můžeš vybírat během jakékoliv sezóny. Jednou z nejoblíbenějších kolekcí je Tokyo, inspirovaná touto tajuplnou japonskou metropolí. Nabízí úžasné prstýnky, řetízky i náušnice ve zlaté nebo stříbrné podobě. Další je hravá a odvážná, plná barevných kamínků a vzorů, jež čerpá z kultury Latinské Ameriky, nesoucí hrdé jméno Señorita. Otiskla se do ní móda kubánské Havany, a proto je kolekce těchto šperků hřejivá a plná osobitého kouzla zdejších žen. Ty z nás, které milujeme výraznější šperky se špetkou experimentu a dobrodružství, můžeme vyzkoušet kolekci NOMAD, inspirovanou květy rostlin. Prohlédni si na ABOUT YOU důkladně P D PAOLA e-shop plný prstenů, náušnic, náramků nebo náhrdelníků a řetízků v mnoha stylech, ze stříbra nebo zlata. Uvidíš, že zazáříš.