Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


ROYAL REPUBLIQ – tradice se setkává s moderními trendy

Dánský výrobce obuvi a doplňků z kůže má své příznivce po celém světě. ROYAL REPUBLIQ svými nadčasovými kousky uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Je určena všem sebevědomým ženám a mužům, kteří si potrpí na kvalitu. Od náročných manažerek a businessmanů až k běžným milovníkům prvotřídního řemeslného zpracování. Značka ROYAL REPUBLIQ vznikla v roce 2006 s provozovnami v Kodani a Amsterdamu. Název společnosti skrývá v sobě ideologii, kdy se velký respekt k starým monarchickým tradicím setkává s moderními trendy. Dokonale balancují mezi novým a klasickým, každodenním a rafinovaným stylem. ROYAL REPUBLIQ se inspirují současnou dobou a zároveň se pyšní minulostí. Díky tomu získávají ikonické modely neopakovatelnou patinu. Nejemnější kůže, šestnácti uncové pláno a evropský tvíd jsou známkou nejvyšší úrovně.

Kožené výrobky ROYAL REPUBLIQ vydrží věčnost

Radostné, vášnivé, hrdé, otevřené, s čistými tvarovými liniemi, tak by se daly popsat kožené výrobky ROYAL REPUBLIQ. Díky těmto vlastnostem Tě nikdy neomrzí. Přírodní a odolné materiály s precizně odvedenou prací Ti zaručí, že boty, tašky, batohy nebo pásky vydrží věčnost. Budou s Tebou stárnout stejnou rychlostí. Stanou se tak Tvými skutečnými kamarády. Prohlédni si kolekci s jasnými a elegantními vzory s moderním nádechem. Síla v detailu Tě zaujme na první pohled. Znovu a znovu se opakuje rovnováha mezi neformálním a sofistikovaným vzhledem, jenž fascinuje fanoušky ROYAL REPUBLIQ z celého světa. Designéři ROYAL REPUBLIQ spoléhají na své zkušenosti a dovednosti. Neustále rozšiřují své znalosti, aby si jejich výrobky udržely funkčnost a trvanlivost. Spíše než na představování extravagantních kousků, staví na pevných základech, které rozvíjí.

ROYAL REPUBLIQ – Aims of life

Logo značky je psáno velkými písmeny s podtitulem „Aims of life“, v překladu: cíle života. Na nich je založena filozofie společnosti ROYAL REPUBLIQ. Následuj ji a zaručeně uspěješ, pokud si budeš věřit, sebereš odvahu, sílu a odhodlání, víru, pokoru, budeš otevřený všemu novému, to vše s úsměvem a pozitivní náladou. Dánové se jí drží a to, že se jim to daří, můžeš zkontrolovat v jejich dokonalých kolekcích ROYAL REPUBLIQ. Stanovují trendy, které zůstávají. Výsledkem je moderní design a budoucí hodnota. Obuv, kabelky a doplňky jsou působivé po mnoho let. Na Tobě je, vybrat si správně mezi širokou škálou kožených produktů ROYAL REPUBLIQ. Využij svého osobního vkusu a vylaď si svůj outfit, ať už preferuješ sportovní, ležérní nebo obchodní a nonšalantní vzhled.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky ROYAL REPUBLIQ pro ženy a muže.